Karta 5 kielichów – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta 5 kielichów – przyszłość relacji

5 kielichów – ogólnie

5 kielichów nazywana jest także 5 pucharów. Człowiek czuje się zraniony i nie potrafi pogodzić się z rzeczywistością. Jego przeświadczenia, to czego się spodziewał oraz mocno chciał, były tylko iluzją utopią. Przestał zauważać pozytywne strony sytuacji, a skupia się jedynie na bólu. Rozmyśla, analizuje, roztrząsa, uskarża się i odczuwa wewnętrzny smutek. Wszystko widzi negatywnie – w czarnych barwach. Przepełnił go pesymizm i całkowity brak wiary w lepsze jutro. 5 kielichów stara się nam pokazać, że świat nie jest jedynie czarny. Musimy nauczyć się zauważać zalety chociażby w najtrudniejszym okresie życia. Nic nie jest czarno białe. Zazwyczaj króluje szarość. Szary z kolei to mieszanina bieli (pozytywny wymiar) i czerni (negatywny aspekt).

Karta  5 kielichów – przyszłość relacji

Sfera finansowa: 5 kielichów

Sytuacja w miejscu pracy stanie się niewygodna, co znajdzie odbicie w naszych emocjach. Myślami będziemy wracać do pomyłek popełnionych w miejscu pracy i na nowo przeżywać niemiłe wspomnienia. Zapewne poniesiemy straty pieniężne, a interesy nie przyniosą pozytywnych, oczekiwanych wyników.

Porady od karty 5 kielichów

Nie powinniśmy żyć przeszłością i koncentrować się na bolesnych momentach. Najwidoczniej tak miało być i należy skupić się na czymś innym. W ten sposób jesteśmy w stanie odkryć co tak rzeczywiście jest źródłem szczęścia. Powracanie myślami do przeszłości, blokuje nas, nie pozwalając otworzyć się na nowe. Dzisiaj mogą wrócić wątki, które już dawno powinny być zakończone. Tak przynajmniej myśleliśmy. Będzie trzeba stawić im czoła.

5 kielichów jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie żyła przeszłością. Zamyka się w sobie i sądzi, że nic pomyślnego ją już nie spotka. Sama zabiera sobie szansę na poprawę sytuacji. Negatywny umysł uniemożliwia kroczenie w stronę rozwoju. Przepadają jej perspektywy, szanse i okazje na własne życzenie.

5 kielichów – w uczuciach

Karta stara się powiedzieć, dlaczego nasz obiekt westchnień kompletnie nie jest nami zainteresowany. Nie brakuje nam klasy, urody ani też uroku. Przypuszczalnie żyje na okrągło wspomnieniami o poprzednim partnerze. Nie potrafi zakończyć tego okresu.

Wydarzenia: 5 kielichów

Dociekliwe analizowanie swojego życia, roztrząsanie przykrych wspomnień, brak wyniku w przedsięwzięciu gdzie dużo poświęciliśmy, przeważające negatywne (ciężkie) uczucia, trudności w tworzeniu zdrowych, satysfakcjonujących znajomości.

Związki uczuciowe: 5 kielichów

Karta może wskazywać, iż powinniśmy rozpocząć poszukiwania nowej miłości. Związek wypalił się. 5 pucharów ukazuje także samotność, rozpacz, cierpienie, nagłe odejście (śmierć bądź też momentalny koniec relacji), rezygnowanie z siebie na rzecz relacji.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie