Karta Rycerz buław – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta Rycerz buław – przyszłość relacji

Rycerz buław – ogólnie

Rycerz buław nazywany jest także rycerzem pałek bądź też rycerzem kijów. Oznacza człowieka, który z determinacją zmierza do celu. Wzbudza podziw oraz charakteryzuje się charyzmą. Postać rycerza to odzwierciedlenie poczucia własnej wartości i żywiołowości. Rycerz buław jest świadomy swoich potrzeb i umie je zaspokoić. Karta pokazuje, że człowiek potrafi wykorzystać całą swoją aktywność, niezłomność, motywację, by osiągnąć obrany cel. Z lekkością zwalcza wyłaniające się przeszkody. Niestety ma również zwyczaj zmieniania obranego toru. Przez co trudno dokończyć mu jedną sprawę. Niejednokrotnie nierozsądnie, niepotrzebnie ją zostawia. Karta doradza, żeby zostać wiernym jednemu, dobrze wybranemu celowi.

Karta  Rycerz buław – przyszłość relacji

Wydarzenia: Rycerz buław

Zdarzenia, które będą miały miejsce można wyrazić jednym słowem – zmiany. Przeniesienie do innego miasta, odebranie sms-a o zadziwiającej treści, zmiana aranżacji mieszkania. Dynamika tych wydarzeń będzie trudna do okiełznania. Można odnieść wrażenie, że wszystko odbywa się nagle.

Rycerz buław – w uczuciach

Wydarzenia będą objawiać się nagle. Istnieje możliwość romansu. Nowa osoba zachwyci nas swoim wyglądem, lecz może także posiadać odmienny charakter. Rycerz buław cechuje się sporą pewnością siebie. Wzbudzi w nas zachwyt. Warto jednak nie wyznawać miłości, ponieważ kochanek przypuszczalnie ucieknie.

Rycerz buław jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie cechowała się entuzjazmem, i temperamentem. Oznacza człowieka wielokrotnie podróżującego. Może pracować jako pilot, stewardessa, kierowca. Oczywiście równie dobrze może pracować jako ratownik bądź trener personalny ze względu na spore nakłady energii. Podczas konwersacji możemy dowiedzieć się, iż lubi podejmować się prób sprawdzania własnych możliwości.

Związki uczuciowe: Rycerz buław

Związek pełen jest zaskakujących, dynamicznych przeobrażeń. Z jednej strony zmysłowość, namiętność, gorący romans a z drugiej złość, gniew, żal, rozczarowanie. Może zjawić się kontrola. Rycerz buław może sugerować zerwanie związku.

Porady od karty Rycerz buław

Rycerz pałek radzi, żeby człowiek odczuł sens egzystencji. Może to uzyskać poprzez odważenie się na spróbowanie czegoś nowego. Dzisiaj dużo się wydarzy. Zniecierpliwienie nie będzie opuszczać przez większość czasu. Powinno się przeanalizować świeże idee i zacząć działać.

Sfera finansowa: Rycerz buław

Podróże będą nieodłączną częścią pracy. Możliwe, że pojawi się propozycja posady w sąsiednich krajach lub też przyjdzie obowiązek delegacji. Rycerz kijów uwidacznia to, że iż wyjątkowo szybko opanuje nas brak sił już przy wczesnych staraniach albo słomiany zapał.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie