Karta Królowa monet – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta Królowa monet – przyszłość relacji

Królowa monet – ogólnie

Królowa monet nazywana jest także królową denarów. Przyszedł czas, w którym człowiek może czerpać satysfakcję z dóbr ekonomicznych. Doceniamy to, co mamy oraz pragniemy się dzielić tym z innymi. Działa to w obydwie strony – wskazane jest też branie. Czujemy przemożną radość z wymieniania się darami. Luksusowy styl życia i szykowne rekwizyty wzbudzają w nim zachwyt. Ponadto, pragniemy się nimi otaczać oraz się dzielić. Pragniemy zadbać także o piękno naszego ciała. Królowa denarów pokazuje, że jest to okres, w którym pozytywne podejście nie powinno nas opuszczać.

Karta  Królowa monet – przyszłość relacji

Wydarzenia: Królowa monet

Jest to bezpieczny okres. Wszystko zmierza ku harmonii. Zwłaszcza w strefie materialnej. Inwestycje przyniosą spodziewane rezultaty, stabilizację finansową. Jest to czas sprzyjający urzeczywistnianiu zamierzeń, bo wszystko powinno zakończyć się pozytywnie. Możemy odetchnąć z ulgą.

Królowa monet – w uczuciach

Królowa denarów mówi, aby nie zapominać o sobie w imię miłości. Co interesujące jako kobiety znamy swoją wartość. Pragniemy, by ta wyjątkowa osoba zrozumiale zaprezentowała sytuację i nie wprowadzała w błąd. Karta oznacza, że jesteśmy atrakcyjne dla mężczyzn. Dla samotnych mężczyzn zjawia się szansa spotkania kobiety, która ma cechy królowej denarów – rodzinna, opiekuńcza, szykowna. To doskonała matka/żona. Co ciekawe może poprawić stan finansów.

Królowa monet jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej drodze będzie charakteryzowała się zamiłowaniem do piękna. Może objawiać się to dbaniem o wygląd zewnętrzny np. robienie estetycznego makijażu bądź też idealnie dobranym zestawem ubrań. Wystrój mieszkania może pokazywać bogactwo. Próbuje stworzyć rodzinną atmosferę, a ludzie za nią wręcz przepadają. Chętnie udzieli pomocy i kieruje się rozsądkiem.

Porady od karty Królowa monet

Królowa denarów mówi, żeby ujrzeć, jak dużo mamy i docenić to. Jeśli słabo wierzymy w swoje możliwości, to należy skoncentrować się na własnych osiągnięciach. Osiągnięcia sprzed paru lat pomogą nabrać nam motywacji. Pokażmy sobie i innym dookoła jak dużo umiemy dokonać!

Związki uczuciowe: Królowa monet

Królowa monet symbolizuje związek obfitujący w dojrzałość, opiekę, bliskość. To bardzo dobre cechy. Dzięki temu możemy poczuć, że dokonaliśmy słusznego wyboru partnera i jesteśmy spełnieni. Dojrzałość to też zdolność przyznania się do błędu, czyli próba rozwiązania nieporozumienia.

Sfera finansowa: Królowa monet

Pozytywny czas w sferze zawodowej. Odnalezienie w sobie nowych talentów – dowodzenie zespołem, z tego powodu prawdopodobny awans na stanowisko kierownika, managera. To czas, w którym nie powinno zabraknąć nam gotówki.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie