Karta Królowa buław – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta Królowa buław – przyszłość relacji

Królowa buław – ogólnie

Królowa buław zwana jest również królową pałek bądź królową kijów. Jest symbolem panowania nad swoim życiem. Posiadamy pełną kontrolę w taki sam sposób, jak królowa stanowi o wszystkim w prawdziwym życiu. Odznaczając się wytrwałością i nieugiętością jesteśmy w stanie osiągnąć jakikolwiek zamiar. To od nas zależy czy będziemy podążać za sekretnymi fantazjami, czy zburzymy je już w samym zarodku. Jako rządzący autonomicznie sprawujemy władzę, więc nikt oprócz nas nie może mieć na to wpływu. Królowa pałek wskazuje na to, żeby człowiek nauczył się poświęcenia całego siebie w znaczącym projekcie. Był niezłomny oraz nie rezygnował w połowie zmagań. Doprowadzajmy sprawę do końca. Nie wolno gasić w sobie ochoty osiągnięcia celu.

Karta  Królowa buław – przyszłość relacji

Porady od karty Królowa buław

Dzisiaj zyskamy bystrość umysłu. Warto działać, bo stało się dla nas oczywiste, czego naprawdę pragniemy. Królowa kijów pragnie, abyśmy byli świadomi wewnętrznej potęgi, która nas wypełnia. Chętnie podzielmy się nią z najbliższymi i wskażmy im ścieżkę w jaki sposób znaleźć ich potencjał. Przede wszystkim kiedy mają podcięte skrzydła. W tym momencie możemy stać się autorytetem dla pewnego człowieka.

Królowa buław – w uczuciach

Jest to dobry czas. Istnieje duża szansa na znalezienie odpowiedniego człowieka. Kiedy czujemy samotność, warto wyjść do ludzi. Potrzebujemy pocieszenia od drugiej osoby. Dzięki temu zwielokrotniamy również prawdopodobieństwo na spotkanie miłości. Królowa pałek może symbolizować płomienny romans.

Związki uczuciowe: Królowa buław

Dla relacji królowa buław sygnalizuje włączenie temperamentu. Obecne będą rozpieszczanie, płomienny seks, opieka. Jest to właściwy etap, żeby zaplanować ciąże, bo sugeruje duże nakłady seksualności, bezproblemowe zapłodnienie.

Wydarzenia: Królowa buław

Zdarzenia będą niosły za sobą korzyści. Jednak będzie w nich zawierała się potrzeba niezależności oraz swobodnego działania. To będzie energiczny dzień. Możliwa wizyta w gabinecie kosmetycznym, przychodni zdrowia, spontaniczne zakupy.

Sfera finansowa: Królowa buław

Istnieje okazja na to, aby sytuacja finansowa stała się korzystniejsza. Charyzma i właściwa argumentacja może przyczynić się do otrzymania awansu. Ogólnie, jeśli podjęliśmy kroki w celu polepszenia sytuacji zawodowej, to wszystko skończy się pozytywnie na przykład: ktoś pomoże znaleźć pracę, szef doceni nasze wysiłki, projekt zakończy się sukcesem, wywalczymy podwyżkę.

Królowa buław jako osoba

Na naszej ścieżce pojawi się osoba charakteryzująca się odpowiedzialnością, inteligencją i dojrzałością. Inni obdarzają ją zaufaniem. Preferuje grać pierwsze skrzypce, potrzebuje miłości. Dzięki bystremu umysłowi przypuszczalnie objęła stanowiska takie jak nauczyciel, księgowy, informatyk.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie