Karta 10 kielichów – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta 10 kielichów – przyszłość relacji

10 kielichów – ogólnie

10 kielichów nazywana jest także 10 pucharów. Przedstawia osiągnięcie 100% satysfakcji. Wielokrotnie sygnalizuje udany związek, życie rodzinne. Jest obietnicą tego, iż wszystko zmierza na odpowiednie tory, chociaż mogłoby się wydawać inaczej. Jednakże 10 pucharów może być także ostrzeżeniem. Jeśli odczuwamy wrogość do osoby, o którą pytamy karty, symbolizuje to, iż przepowiednia także nie będzie pomyślna. Może okazać się, iż nas oszuka albo zdradzi. Czasami oznacza tylko, iż widzimy tę osobę w jasnych barwach. Nie potrafimy dostrzec jaka ta osoba jest w głębi serca. Interpretacja 10 pucharów zależy od kart sąsiadujących. W otoczeniu negatywnych kart wróżba nie będzie napełniać nas optymizmem.

Karta  10 kielichów – przyszłość relacji

Porady od karty 10 kielichów

Wszechświat obdarowuje nas tym, co najlepsze. Musimy w końcu zauważyć, że nasze życie jest takie, jakie mogliśmy sobie wyśnić. Nie ma na co narzekać. Nie są potrzebne żadne zmiany. Aktualnie jesteśmy we właściwym miejscu. Wszystko jest idealne.

Sfera finansowa: 10 kielichów

Pomyślny znak dla finansów. Awanse bądź inne nagrody, które przekładają się na zysk finansowy. Dla prowadzących firmę sygnalizuje rozszerzenie możliwości – wprowadzenie nowości albo działalność wielobranżową.

10 kielichów jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej drodze będzie doceniała życie rodzinne. Więzy krwi odgrywają ogromną rolę w jej życiu. Sama zresztą lubi zapraszać i rozpieszczać gości. Tak samo, jak kocha gości w domu w takim samym stopniu lubi być gościem. Ma tendencje do rozwlekłych, niekończących się monologów.

Wydarzenia: 10 kielichów

Nadchodzą wydarzenia o pozytywnym przebiegu, w których bierze udział rodzina. Ślub, chrzciny, komunia, urodzenie dziecka. Brak napięć i zatargów pomiędzy członkami rodziny. Jeśli jednak mamy długo niedobre relacje z rodziną, powyższe może odnosić się do najbliższych przyjaciół lub też łagodnego polepszenia się stosunków rodzinnych.

Związki uczuciowe: 10 kielichów

10 kielichów oznacza polepszenie się sfery uczuciowej. Relacja wypełni się pozytywnymi cechami takimi jak miłość, bliskość, ciepło, spełnienie, równość, partnerstwo, zgodność. Nierzadko przepowiada zawarcie małżeństwa bądź mieszkanie pod jednym dachem. To właściwy moment, aby zdecydować się na dziecko!

10 kielichów – w uczuciach

Dla osób samotnych może symbolizować romans lub wejście w relację. W przypadku gdy pytamy karty o konkretną osobę i o jej uczucia to karta przynosi optymistyczne przesłanie. Chce, aby się ustatkować oraz założyć rodzinę. Marzy o relacji opierającej się na rzeczywistym uczuciu, równości oraz zgodności. To od nas zależy jednak, jak sprawy się potoczą, gdyż nic nie dzieje się samo. Związek potrzebuje nakładu pracy, aby był zadowalający!

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie