Karta 3 mieczy – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta 3 mieczy – przyszłość relacji

3 mieczy – ogólnie

3 mieczy najczęściej symbolizuje przykre zderzenie z rzeczywistością. Obecna sytuacja ni jak ma się do naszych pragnień, oczekiwań. Odczuwamy niezaspokojenie bądź zgoła rozgoryczenie losem. Wszystko, co nas otacza działa bez naszej ingerencji. Jesteśmy całkowicie skazani na plany zaprojektowane przez los i jedyne co możemy zrobić to prosić go o wielkoduszność. Karta tak samo może znaczyć, że nie tak wyobrażaliśmy sobie rzeczywistość. Wysunęliśmy błędne wnioski, a wszechświat zdecydował odsłonić przed nami okrutną prawdę. Jest jeszcze inne znaczenie 3 mieczy-obawy, które towarzyszyły nam od dawna, okazały się słuszne i przyniosą przegraną w konkretnej sprawie.

Karta  3 mieczy – przyszłość relacji

Porady od karty 3 mieczy

3 mieczy mówi o sile wybaczenia. należy nauczyć się tej umiejętności, bo wzburzenie, wściekłość i żal wywiera na nas zbyt mocny wpływ. Ciągłe uczucie pretensji nie służy do odbudowywania oraz tworzenia zdrowych związków z ludźmi. Dlatego trzeba odpuścić. Zrozumieć, że nikt nie jest perfekcyjny (my także), nie jest prosto. Jest to jednak klucz do zdrowia psychicznego i wolnego serca.

3 mieczy jako osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze, będzie zatopiony w żalu. Przeżyje kilka szczególnie bolesnych momentów. Nie będzie to dla niej lekki okres. Ciągle będzie przeżywać sytuację. Pojawi się desperacja, cierpienie, ból, smutek, rozczarowanie. Jej negatywne uczucia mogą na nas oddziaływać.

3 mieczy – w uczuciach

Rozrywający, potworny ból w sercu jest tak silny, że ciężko jest nam otworzyć się przed nową osobą. Obdarzenie zaufaniem nie jest łatwe po traumatycznych przejściach takich jak zdrada bądź kłamstwo. 3 mieczy oznacza także niespełnione oczekiwania oraz zderzenie z rzeczywistością. Ktoś zachował się inaczej, niż byśmy tego chcieli.

Sfera finansowa: 3 mieczy

Niepomyślny okres. Karta może odzwierciedlić się zwolnieniem z pracy, brakiem możliwości znalezienia posady, degradacją. Wielokrotnie wskazuje na niepowodzenie też w sferze materialnej. Uzewnętrznić to się może na kilka sposobów-brak szansy sprzedaży wartościowego przedmiotu lub przegranie negocjacji w biznesie.

Związki uczuciowe: 3 mieczy

Jest do bardzo zła wróżba dla par. Karta często pokazuje moment, który stał się nie do wytrzymania. Nie jest już osiągalne naprawienie tej relacji. Być może wkradła się zdrada bądź kłamstwo. Z drugiej strony prawdomówność także może być powodem do bólu. Skończenie tej miłości jest bardzo możliwym następstwem.

Wydarzenia: 3 mieczy

Nadciąga mnóstwo trudnych momentów. 3 mieczy pokazuje na pasmo rozczarowań w postaci skończenia relacji bądź przyjaźni, końca ważnego istotnego okresu w życiu, straty posady. Możemy odczuwać, że życie nas przerasta, stało się zbyt uciążliwe. Karta może oznaczać, że sytuacja stała się na tyle znacząca, że powinno się zreperować ją niemalże natychmiastowo.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie