Karta 5 monet – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta 5 monet – przyszłość relacji

5 monet – ogólnie

5 monet nazywana jest także 5 denarów. Los nie służy. Ostatnie zdarzenia miały niedobry wydźwięk. Człowiek mógł otrzymać chociażby wypowiedzenie z pracy. Jeżeli sporo czasu pracował w jednej dziedzinie trudno mu będzie się przebranżowić. Odczuwamy, że niespodziewanie dosięgnęliśmy dna i nie umiemy znaleźć rozwiązania tej sytuacji. Towarzyszy nam lęk, utrata wiary i trudne wybory. Człowiek jest przyparty do muru, dlatego umie dokonać nawet radykalnych, destrukcyjnych kroków i postanowień. Negatywne wydarzenia nie muszą mieć długotrwałego charakteru. Może to być np. poronienie, odejście ukochanej osoby. Sęk w tym, że radzimy sobie z cierpieniem. Piątka monet może mieć inne podłoże. Czasami wskazuje na człowieka, który dokona cudów, aby tylko uratować najdroższe, najważniejsze osoby.

Karta  5 monet – przyszłość relacji

Porady od karty 5 monet

5 denarów koncentruje się na dobrym uczynku, jakim jest ocalenie człowieka tonącego. Powinno się wyciągnąć rękę do osoby, która jest w ciężkim momencie życia. Nie powinniśmy koncentrować się tylko na jednostronnym działaniu. Gdy przeczuwamy, iż nie damy rady stawić czoła zmartwieniom, musimy poprosić innych o poradę, przysługę lub zwykłe udzielenie informacji.

Związki uczuciowe: 5 monet

Kryzys w związku. Niektóre aspekty zostały pominięte, a mają wielkie znaczenie dla partnera. Przez to nie czuje się bezpiecznie. Zlekceważony, nierozumiany. Mocno obawia się zrobić błąd, gdyż nie okazujemy mu należytego wsparcia. Nie są to cechy zdrowego związku, przez co może się on rozpaść.

5 monet – w uczuciach

Nie należy poświęcać czasu na poszukiwanie partnera. 5 monet ukazuje, że będzie to człowiek, który ma niską samoocenę. W głębi duszy przeczuwa, że nie jest wystarczająco dobry, żeby wejść w ten związek. Lepiej pozwolić mu na litowanie się nad sobą w samotności niż martwić się jego pesymistycznym podejściem do życia.

5 monet jako osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie dotykał bezduszny los. Źle czuje się mentalnie, nie wytrzymuje ogromu problemów. Zła passa może objawić się na wiele sposobów-degradacja na niższe stanowisko, odrzucenie przez partnera, śmierć bliskiej osoby lub nagła potrzeba sięgnięcia po wszystkie oszczędności.

Sfera finansowa: 5 monet

5 monet oznacza bardzo nieprzychylny czas w strefie zawodowej. Osoby zatrudnione mogą stracić stałe posady. Osoby bez pracy z kolei jeszcze przez dłuższy czas nie dostaną telefonu z informacją o przyjęciu. Ogólnie wszelkie próby ratowania sytuacji prędzej zakończą się niepowodzeniem. Może okazać się, że nie dorównujemy już kolegom z pracy, dlatego też więzy mogą się nieco rozluźnić. W hierarchii zejdziemy na najniższy szczebel.

Wydarzenia: 5 monet

Piątka monet pokazuje, iż zostaną poniesione szkody. Nierzadko oznacza wydatki. Leczenie zęba, strata portfela, zepsuty samochód to dość możliwe zdarzenia dla 5 denarów. Jednakże nie należy się poddawać, gdyż nadciągnie pomoc od życzliwej osoby.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie