Karta 7 buław – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta 7 buław – przyszłość relacji

7 buław – ogólnie

7 buław nazywana jest też 7 kijów lub 7 pałek. Przydarzy się moment, który wymusi na nas cierpliwość oraz zawziętość. Po ukończonym triumfie będziesz musiał pogodzić się z zawiścią ze strony innych. Być może wrogowie zdecydują się działać wspólnie, wskutek czego szansa na pokonanie nas może być znacząco większa. Rolą człowieka, który jeszcze przed chwilą radował się z triumfu, jest skoncentrowanie się, aby odrodzić energię. Jest ona konieczna, aby wszytko rozegrało się dla niego pozytywnie. Można nawet mieć poczucie, że los się na nas uwziął. 7 buław wskazuje, żeby człowiek pomyślał, czy sam nie przyczynił się do takiego obrotu sprawy.

Karta  7 buław – przyszłość relacji

Porady od karty 7 buław

7 kijów zaleca, żeby przemyśleć i zmierzyć się z własnymi przekonaniami. Powinno się zostać w trybie czuwania, ponieważ pewne sytuacje mogą nam gdzieś umknąć. Niestety dwulicowi przyjaciele mogą ujrzeć światło dzienne. Zdradzą ich godne potępienia zabiegi, mające na celu skrzywdzenie nas.

7 buław – w uczuciach

Brak spokoju ducha i poczucie wzburzenia. 7 kijów nieraz symbolizuje ludzi niepotrzebnie wpychających się w nasze życie emocjonalne w brudnych butach. Może uwidocznić się także w postaci przeszkód w czasie próby urzeczywistnienia pomysłów, liczne spory.

Sfera finansowa: 7 buław

7 buław może objawiać się trudną fizyczną pracą, lecz i brakiem perspektywy znalezienia posady. Zatrudnieni pracownicy mogą mieć kłopot z nawałem obowiązków, krytyką ze strony reszty pracowników bądź samego szefa. Niestety, ale staranne wypełnianie zleceń przełożonych nie przełoży się na premię lub chociaż pochwałę. Zgoła odwrotnie – można dostać naganę.

7 buław jako osoba

Osoba, która stanie nam na ścieżce będzie cechowała się silnym temperamentem oraz szybkim stylem życia. Przyjęła i przestrzega wielu znaczących dla niej zasad, a poczucie własnej wartości jest jej nierozłącznym składnikiem.

Związki uczuciowe: 7 buław

Jedno z zakochanych odniosło wrażenie, że jest atakowane. Ma dużą potrzebę obronienia się w każdym tego słowa znaczeniu. Nie czuje bezpieczeństwa i pragnie uzdrowić tę sprawę. Konieczne okaże się uchwycenie i dobór narzędzi, dzięki którym relacja przetrwa. Istnieje prawdopodobieństwo, iż osobom samotnym nie uda się wejść w związek. 7 kijów wskazuje na kłótnie, więc przyczyną tego może być dobrze przemyślana zmowa. Miała ona na celu zaszkodzenie nam oraz ośmieszenie w oczach potencjalnej drugiej połówki. Wejście w relację może być naszpikowane obciążeniami, ale nie jest wykluczone!

Wydarzenia: 7 buław

Niestety, ale nieodzowne będzie wewnętrzne nastawienie się do trudnego okresu. Otoczenie zapewni nam znaczną porcję dezaprobaty, presji. Trudności będzie trzeba zwalczyć w pojedynkę, jednak na końcu czekają na nas owoce podjętych działań.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie