Karta 4 kielichów – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta 4 kielichów – przyszłość relacji

4 kielichów – ogólnie

4 kielichów nazywana jest także 4 pucharów. Człowieka złapała rutyna. Ma wrażenie, iż wszystko ma już za sobą, nic go nie zdziwi. W skrócie-wszystko już przeżył. Ponadto nie jest zbyt zadowolony ze swego życia, przez co nie widzi jego pozytywnych stron, prezentów od losu. Wszystko straciło sens – spotkania ze znajomymi, podejmowanie się nowych przedsięwzięć czy też dotychczas satysfakcjonująca praca. Bezustannie myśli o tym, czego nie posiada, a co mógłby posiadać. Jest zachłanny, pragnie mieć więcej i wcale nie docenia tego, co dostał od losu. Tak bardzo jest skoncentrowany na brakach, iż nie umie dostrzec perspektyw, jakie niesie dla niego wszechświat.

Karta  4 kielichów – przyszłość relacji

Porady od karty 4 kielichów

4 kielichów ostrzega przed pasywnością spowodowaną przeszłością. Nie trzeba nam wpędzania się w poczucie winy, szukania rozwiązań przeszłych już kłopotów oraz kierowaniu na siebie złości. Powinno się sobie wybaczyć oraz podarować szansę na rozpoczęcie nowego etapu w życiu. Oprócz przeżytą porażką są inne rzeczy, na których trzeba się skupić. Dzisiaj zapewne będzie dominował negatywny nastrój.

Związki uczuciowe: 4 kielichów

To wysoce niekorzystna karta dla związku. 4 kielichów pokazuje na to, iż związek zaczyna się powoli psuć, zmierza ku rozstaniu. To czas rozczarowań, pogardy do partnera, złamanego serce, braku zaciekawienia drugą osobą, rutyny i braku zaangażowania w związek (brak działania), niezadowolenia ze związku.

Wydarzenia: 4 kielichów

Nadciągają momenty, które spowodują skoncentrowanie się na sobie. Myślenie nad sensem życia i ocenianie go, inne postrzeganie rzeczywistości oraz zmiana podjętych już ustaleń, poczucie tęsknoty za czymś, co już nigdy nie będzie częścią naszego życia, zmarnowane szanse.

Sfera finansowa: 4 kielichów

W sferze zawodowej pojawi się brak motywacji do działania lub zgoła niechęć do samej pracy. Obowiązki zaczną nas irytować, nudzić lub też wprost odbierać chęć do życia. Nie będziemy się rozwijać, a tkwić w miejscu.

4 kielichów – w uczuciach

4 pucharów wskazuje wycofanie się. My lub osoba, która nas zainteresowała, czuje niechęć do rozpoczęcia nowego związku albo żyje wspomnieniami, przeżywając je na nowo. Karta ukazuje także rozterki miłosne, rozczarowanie znajomością, niepewność co do uczuć, a nawet znużenie.

4 kielichów jako osoba

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie charakteryzowała się przede wszystkim brakiem ochoty do życia. Niezadowolona ze swojej obecnej sytuacji życiowej. Nie dostrzega sensu dalszej egzystencji. Wyczerpana, rozżalona, znudzona a czasami smutna.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie