Karta Rycerz kielichów – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta Rycerz kielichów – przyszłość relacji

Rycerz kielichów – ogólnie

Rycerz kielichów nazywany jest też rycerz pucharów. Przedstawia sytuacje, gdzie sensem życia człowieka jest miłość (świat emocjonalny). Nierzadko na pierwszym miejscu stawia osobę, która zdaje mu się perfekcyjna w każdym calu. Może być romantykiem, którego działania charakteryzują się obsesyjnością i niejednokrotnie ekstremalnością. Żyje fantazjami oraz umie im podporządkować swoje życie. Przesłanie rycerza kielichów jest jasne – uczucia nie mogą nami władać. Przyszedł czas na to, aby działać i porzucić świat marzeń. Wyłączmy uczucia, postawmy ostre kroki, podejmijmy decyzje i zmieńmy to, co jest konieczne. Odkładanie tego na później tylko pogorszy sprawę.

Karta  Rycerz kielichów – przyszłość relacji

Sfera finansowa: Rycerz kielichów

Sfera materialnej ulegnie poprawie. Jeśli mieliśmy zadłużenia to uda nam się ich szybko pozbyć. Plany w sferze zawodowej powinny zostać pomyślnie sfinalizowane. Warto otworzyć się na ludzi, dzięki czemu możemy zyskać kilka atrakcyjnych propozycji pracy bądź też zostania partnerem w spółce.

Porady od karty Rycerz kielichów

Znaleźliśmy się w położeniu, w którym nie do końca rozumiemy, skąd wywodzą się nasze uczucia. Pamiętajmy o tym, żeby nie ranić innych osób naszym zagubieniem. Jeżeli umawiamy się na miłosne spotkania, warto wprost powiedzieć, iż poszukujemy raczej przygód aniżeli relacji na całe życie. Należy być prawdomównym.

Wydarzenia: Rycerz kielichów

Nadciągające zdarzenia okażą się uciążliwe do zrealizowania i będą wymagały od nas wykazania się racjonalizmem oraz niezłomnością. Przeznaczmy sprawie odpowiednio wiele czasu. Z drugiej strony możemy spodziewać się zaproszenia na ślub, chrzciny bądź też inne szczególne wydarzenie.

Związki uczuciowe: Rycerz kielichów

Rycerz pucharów dla związku zapowiada miło i romantycznie spędzony czas. Jeżeli oczekujemy oświadczyn od partnera albo podjęcia dużych decyzji (pragniemy, by związek stał się poważniejszy) to możemy spodziewać się propozycji zawarcia małżeństwa lub też wspólnego zamieszkania.

Rycerz kielichów – w uczuciach

Warto pamiętać, że rycerz pucharów może być dla nas ideałem. Najgorsze jest to, iż będzie słodził, przyrzekał, adorował inne osoby. Dlatego nie warto wchodzić w relację z osobą w energii rycerza pucharów. Jest to wprawdzie bardzo kuszące, lecz będzie skutkować przepłakanymi latami. To człowiek, który prędko się zakochuje i zmienia obiekt zainteresowań.

Rycerz kielichów jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie charakteryzowała się urokiem osobistym. Szybko ujmuje ludzi oraz lubi nawiązywać przyjaźnie. Ma bogatą wyobraźnię, z tego powodu niejednokrotnie przebywa w świecie fantazji. Czasami wprost ciężko jej wrócić do bezbarwnej, smętnej rzeczywistości. Empatyczna, przejmująca się losem innych. Dlatego często pracuje jako psycholog.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie