Karta 10 monet – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta 10 monet – przyszłość relacji

10 monet – ogólnie

10 monet nazywana jest również 10 denarów. Symbolizuje człowieka, który jest spełniony całkowicie. Jego wszystkie fantazje, plany i aspiracje zostały wykonane. Wyśmienicie nam się wiedzie, a gotówka nie jest już powodem do trosk. Zgoła odwrotnie. Nastał etap, w którym niczego nam nie brakuje. Doceniamy świat, który nas otacza i upajamy się pozornie szarą codziennością. Zauważamy niepozorne nuty smakowe, cieszymy się ze spotkań towarzyskich – tym co jest codziennością dla standardowej osoby. Dziesiątka denarów sugeruje powodzenie we wszystkich dziedzinach życia.

Karta  10 monet – przyszłość relacji

Związki uczuciowe: 10 monet

10 monet mówi, że relacja bazować będzie na rodzinnych aspektach. Możemy liczyć na pomoc ze strony rodziny, osiągniemy bezpieczeństwo materialne. Może trafić się wielodzietność ze strony partnera. Rodzina stanowi priorytet, jest wprost sensem życia. Co ciekawe los przyniesie pomyślność i szczęśliwe momenty dla związku. To idealny czas na postaranie się o dzieci. Karta symbolizuje powiększenie się rodziny.

Porady od karty 10 monet

10 denarów prosi, żeby człowiek spostrzegł dary od losu oraz był wdzięczny za szanse, które spotyka na swojej ścieżce. Powinno się uwierzyć, iż jesteśmy tego warci, a wtedy wszechświat odpłaci się za naszą silną wiarę.
Im więcej o czymś marzymy, im mocniej w to wierzymy – tym większa szansa, iż będzie to nam dane. Tak funkcjonuje prawo przyciągania.

Wydarzenia: 10 monet

Nadciągają dwa rodzaje zdarzeń – rodzinne oraz te związane z finansami. Przyjęcia rodzinne typu komunia, urodziny, ślub to momenty, które wskazuje dziesiątka denarów. Jednakże możliwe jest jeszcze uzyskanie spadku bądź inwestycje, które okażą się strzałem w dziesiątkę.

10 monet jako osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie emanowała pragnieniem oraz możliwościami stworzenia ciepła rodzinnego. Zależy jej, żeby wszyscy członkowie czuli się naturalnie. Pragnie, żeby w domu pojawiła się miłość i wyrozumiałość. Może także wykazywać cechy nadopiekuńczości, co uwidacznia się zbyt silną troską lub też poświęceniem dla dzieci.

Sfera finansowa: 10 monet

Pozytywny okres. Pieniądze uzyskają mocny fundament. Stała posada w ogromnej, dobrze prosperującej firmie, pomoc ze strony bogatej rodziny, zwrot inwestycji lub zainwestowanie w coś, co okaże się nadzwyczajnie lukratywne.

10 monet – w uczuciach

Single mogą liczyć na zbudowanie udanego związku. Spotkamy osobę, która będzie posiadała wszystkie lub niektóre z tych cech: bogactwo, pragnienie stworzenia rodziny (często dużej), pragnienie zagwarantowania bezpieczeństwa finansowego i chęć kierowania się wartościami rodzinnymi.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie