Karta 2 buław – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta 2 buław – przyszłość relacji

2 buław – ogólnie

Karta 2 buław (2 kijów) w tarocie reprezentuje niepewnego człowieka. Wie on, że dostępne są dwie ścieżki, przez co jest niepewny i waha się przed rozpoczęciem jakiejkolwiek idei. Pojawia się świadomość, iż nadszedł okres istotnych zmian. Możemy wprost czuć się przyciśnięci do muru. Presja podjęcia wyboru będzie ciężka, wręcz przygniatająca. Wątpliwości jednakże są tak intensywne, iż efektywnie udaremniają mu wdrożenie tych modyfikacji. Karta obrazuje też strach przed nieprzyjemnymi konsekwencjami po zrobieniu nawet małego ruchu. Z tego powodu osoba będąca w wibracji 2 buław preferuje, by wszystko zostało „po staremu”.

Karta  2 buław – przyszłość relacji

Sfera finansowa: 2 buław

Mogą pokazać się kłopoty z pieniędzmi, jednakże będą one miały chwilowy charakter. 2 kijów może pokazywać pomyślność, do której dotarliśmy dzięki ogromnemu oddaniu. Może być obecne uczucie zobojętniania do aktualnej pracy.

Porady od karty 2 buław

Rozterki będą towarzyszyć przez większą część dnia. Nie warto jednak w dniu dzisiejszym podejmować żadnych decyzji. Niezależnie od wyboru będzie on doprowadzał do braku satysfakcji. W tym dniu karta zaleca, żeby powstrzymać się od jakichkolwiek postanowień. Najlepiej odłożyć to na inny dzień, kiedy to oddziałuje pozytywniejsza energia w sferze zmian. Trzeba oczyścić umysł z plączących się zapytań.

Wydarzenia: 2 buław

Stagnacja i oczekiwania. Z wiarą czekamy na rozwój wydarzeń. Wyczekujemy wprost cudu. Chcemy, aby wszystko „działo się samo”. Karta przekonuje aczkolwiek, żeby odbierać, być spostrzegawczym i przetwarzać wszystko, co dzieje się wokoło. Istnieje szansa, że będzie to ważne w sprawie, o którą zapytujemy.

2 buław jako osoba

Ktoś patrzy i myśli o nas. Przeważnie jest to osoba płci przeciwnej. Znacząca dla nas, ale nie jest w bliskiej odległości. Może to być sąsiad, członek rodziny albo przyjaciel mieszkający daleko.

2 buław – w uczuciach

Prawdopodobnie osoba znajdująca się pod wpływem 2 buław nie odważy się na zawarcie związku. Co interesujące można jednak zaobserwować zainteresowanie. Wszystko zakończy się jednakże na wzajemnej obserwacji. Niełatwo definitywnie odpowiedzieć czy podobamy się tej osobie. Pomimo tego, iż przyciągnęliśmy jej uwagę, to nie podejmuje żadnych kroków. Możliwe, że boi się, jak związek się rozwinie? Bierność obecna jest po obu stronach. Karta może również oznaczać, że znajdziemy się pod negatywnym oddziaływaniem tej osoby. Zalecana jest przezorność.

Związki uczuciowe: 2 buław

Brak przekonania w to, że obecny partner to dobry wybór. Nachodzące rozterki i wahania dotyczące relacji. Będziemy analizować, czy z całą pewnością jesteśmy szczęśliwi i niezagrożeni z tym człowiekiem. Rozbieżności w osobowości zaczną się zdawać wielkie i wręcz nie do przeskoczenia. Możliwe, że oddalił się i odczuwamy emocjonalny chłód? Jednym słowem – niepewność. Jest to nauka cierpliwości.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie