Karta Giermek mieczy – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta Giermek mieczy – przyszłość relacji

Giermek mieczy – ogólnie

Giermek mieczy nazywany jest także paź mieczy. Przedstawia człowieka o niezwykłej inteligencji. Przede wszystkim koncentruje się na obserwacji otoczenia, co naturalnie chowa przed innymi. Zaciekle zastanawia się nad pewnymi kwestiami, a przemyślenia pozostawia tylko dla siebie. Karta wskazuje na potęgę oraz bystrość umysłu. Paź mieczy to osoba, której raczej się unika przez jej nieokrzesaną bezpośredniość. Nic nie dzieje się aczkolwiek bez powodu – zachowanie giermka mieczy wynika z tego, że został w przeszłości dotkliwie skrzywdzony. Złośliwość giermka mieczy jest tarczą-ochroną przed kolejnym zranieniem. Nie może on zaufać innym. Co gorsza, niejednokrotnie włada nim zazdrość. Otoczenie nie daje mu więc możliwości na to, aby odkrył swoje autentyczne oblicze.

Karta  Giermek mieczy – przyszłość relacji

Giermek mieczy – w uczuciach

Dla singli nie jest to pomyślna przepowiednia. Może przepowiadać nagłe zakończenie znajomości przy równoczesnym śledzeniu za pomocą portali społecznościowych. Osoba w energii giermka mieczy obawia się tego, iż emocje zawładną nią. Dlatego tak mocno obawia się emocji (miłości). Bez przerwy szuka minusów związku bądź nie umie podjąć decyzji.

Giermek mieczy jako osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie cechowała się młodością. Nie chodzi jedynie o prawdziwy wiek, lecz o dojrzałość duszy. Jest to inteligentna osoba i posiada wielkie pokłady zdolności organizacyjnych. Co więcej, wszystko analizuje, z tego powodu nierzadko pracuje w zawodach takich jak analityk lub też notariusz.

Sfera finansowa: Giermek mieczy

Nie jest to dobry czas w sferze zawodowej. Możemy dostać naganę od przełożonego za „niewinność” bądź może dojść do nieporozumienia między pracownikami. Niesnaski z partnerem biznesowym bądź też przełożonym.

Związki uczuciowe: Giermek mieczy

Giermek mieczy może pokazywać, iż jesteśmy w związku wyłącznie z przyzwyczajenia. Mogą narodzić się kłótnie o drobiazgi. Niestety istnieje spore prawdopodobieństwo tego, iż zamienią się w poważne konflikty. W tym momencie góruje brak szczerości. Jest to okres, kiedy miłość, zamiast żarzyć się, powiewa chłodem.

Porady od karty Giermek mieczy

Powinno się obserwować środowisko, gdyż ktoś pragnie coś ukryć. Powinno się być czujnym oraz ostrożnym, bo odnosimy mylne wrażenie dotyczące obecnej sytuacji. Wnioski zachowajmy dla siebie i odkryjmy w końcu tę tajemnicę.

Wydarzenia: Giermek mieczy

Prawdopodobieństwo otrzymania wiadomości o negatywnej treści. Pewne osoby mogą powiedzieć więcej niż to wskazane. Coś może nas powstrzymać, gdy pragniemy wdrożyć plan w życie. Dobrym przykładem tego może być spóźnienie się na spotkanie, od którego zależą nasze dalsze losy.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie