Karta Królowa kielichów – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta Królowa kielichów – przyszłość relacji

Królowa kielichów – ogólnie

Królowa kielichów nazywana jest także królowa pucharów. Ukazuje człowieka, który pomimo niespotykanej uczuciowości, potrafi panować nad emocjami. Pojmuje je oraz zna źródło powstawania ich. Jest tolerancyjny i czuły na nieszczęście innych. Kieruje się przeczuciami i emocjami, przez co może podejmować nieodpowiednie decyzje. Nie przeanalizuje odpowiednio za i przecie tylko posłucha się tego, co podpowiada mu serce. Często zachwyca się sztuką, jest obdarzony energią uzdrawiającą. Królowa kielichów pragnie nam powiedzieć, że nadszedł moment, aby uczucia zyskały pierwszeństwo. Mogą nawet nadawać życiu sens, a człowiek powinien je zaakceptować. Pamiętajmy również, by w trosce o szczęście innych nie zapominać o sobie.

Karta  Królowa kielichów – przyszłość relacji

Sfera finansowa: Królowa kielichów

Przeczucia daleko nas zaprowadzą. Dzięki nim osiągniemy sukces. Królowa kielichów oznacza kreatywność, co może być ułatwieniem w realizowaniu projektów. Przyjemna atmosfera i pracownicy idący tą samą ścieżką to możliwy scenariusz. Konflikty nie powinny pojawiać się w najbliższym okresie.

Związki uczuciowe: Królowa kielichów

Królowa pucharów ukazuje czas, w którym sfera emocjonalna staje się tą kluczową. Dla stałych związków znaczy to zbliżenie się do siebie i stworzenie wprost nierozerwalnej więzi. Nie czujemy zagrożenia i czujemy się spełnieni. Nie musimy obawiać się zdrady partnera. Mocne uczucie do drugiej osoby spowodowane głodem miłości to oznaka długich, płomiennych nocy.

Porady od karty Królowa kielichów

Dziś czeka nas dzień nauki nad własnymi uczuciami. Pojmiemy je oraz nauczymy się je kontrolować. Nie ubiegajmy się o życzliwość znajomych. Poczekajmy, aż druga osoba wykona telefon bądź też nas odwiedzi. Samotność też może być przyjemna. Konieczna jednak okaże się cierpliwość. Trzeba przyzwyczaić się do indywidualnych czynności. Nie jest prosto polubić samego siebie, gdy bezustannie otaczała nas grupa osób. Dopuśćmy głos duszy, wejrzyjmy w głąb siebie i spędźmy troszkę czasu sami w ukryciu.

Królowa kielichów jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej drodze będzie charakteryzowała się młodym, urokliwym wyglądem. Może pracować na stanowiskach, które wymagają poświęcania się dla innych bądź niesienia im pomocy. Dba o innych, nie jest nieszczera. Ma rozwiniętą wyobraźnię, co może stosować w zajęciach artystycznych. To świetne cechy przyszłej żony bądź też matki.

Wydarzenia: Królowa kielichów

W najbliższym czasie czeka nas ogrom uczuć. Wydarzenia będą wymagały poświęcenia czegoś dla dobra innych ludzi. Zaangażowanie się w działania mające na celu pomoc osobom w potrzebie. Możemy również poznać osobę, która będzie miała wpływ na nasze życie.

Królowa kielichów – w uczuciach

Królowa kielichów potrafi oczarować swoją osobą płeć przeciwną. Kluczem do sukcesu jest postrzeganie siebie. Pewność siebie działa przyciągająco, a brak wiary w siebie działa zniechęcająco i trąci desperacją. Nierzadko niskie poczucie własnej wartości skutkuje chęcią zatrzymania drugiego człowieka na siłę, co zwykle przynosi odwrotny rezultat.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie