Karta 10 buław – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta 10 buław – przyszłość relacji

10 buław – ogólnie

10 buław nazywana jest także 10 kijów lub 10 pałek. Człowieka przytłacza ogrom zmartwień, trudności, nacisków i udręki. Nieprzyjemne odczucia oraz negatywne koleje losu towarzyszą podczas realizowania zaplanowanego zamysłu. Droga do sukcesu zaczyna| doskwierać. Może pojawić się odczucie przeciążenia, umęczenia organizmu. Dostrzegamy, że tracimy wiarę oraz motywację do ukończenia planu. Wielokrotnie dociera do nas poczucie braku sensu. 10 pałek zaleca, by przyglądnąć się swoim poczynaniom oraz ocenić swoje zachowanie. Może także chcieć zwrócić uwagę na to, iż przyjęliśmy na siebie za dużo zobowiązań i nie jesteśmy w stanie podołać wymaganiom. 10 pałek pokazuje też na samodzielną walkę z przeciwnościami losu. Dzieje się tak z własnego wyboru.

Karta  10 buław – przyszłość relacji

10 buław – w uczuciach

Karta przestrzega przed świeżą relacją. Możliwe, że po jakimś czasie relacja zacznie nam doskwierać? Możliwe również, iż praca nad związkiem będzie wymagała częstych, wymagających poświęceń. Na sam koniec okaże się, iż wysiłek włożony w budowanie szczęśliwego związku nie przyniesie pozytywnych rezultatów. Dalece możliwy koniec związku, ponieważ nie uda nam się go „utrzymać przy życiu”.

Wydarzenia: 10 buław

Człowiek czuje, iż nie ma motywacji, jest przeładowany. Odczuwa niemożność powzięcia akcji. Zbliża się ciężki okres. Karta doradza także, by chwilkę odpocząć, zebrać siły. Nadchodzą istotne kłopoty, które mogą okazać się dla nas zbyt poważnym wyzwaniem. Możliwe, że będzie trzeba poświęcić się w sposób fizyczny np. przeprowadzka lub też wysłuchiwać żali innej osoby, bo zdarzyła się tragedia w jej życiu.

Porady od karty 10 buław

Trzeba wybrać zaledwie jeden sposób działania. Dlaczego? Większa ilość przypuszczalnie będzie dla nas za bardzo przygniatająca. 10 buław pokazuje, iż może pojawić się brak wiary we własne siły. Problemy mogą zdawać się tak gigantyczne, iż nie damy rady ich pokonać.

Sfera finansowa: 10 buław

10 kijów wskazuje na to, że iż człowiek jest przeładowany pracą. Może oznaczać to znaczną ilość zadań do zrealizowania, niekończące się nadgodziny, wymagające projekty, niedługi czas na zrealizowanie obowiązku.

Związki uczuciowe: 10 buław

10 kijów pokazuje na problemy, które okażą się za bardzo trudne, by z nimi wygrać. Człowiek jest przemęczony ich ciężarem, lecz mimo wszystko nie rezygnuje z relacji, bo pragnie zachować się w porządku w stosunku do partnera. Niezbędne jest wdrożenie swobodnej atmosfery, żeby związek miał możliwość utrzymać się.

10 buław jako osoba

Na naszej ścieżce spotkamy osobę charakteryzującą się nieskrępowaną ambicją, zdeterminowaną w dążeniu do perfekcjonizmu. Bardzo możliwe, że będzie pracowała zarządzając ludźmi – kierownik, menedżer, nauczyciel na obozie. To człowiek, który trzyma pieczę nad innymi.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie