Karta 8 mieczy – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta 8 mieczy – przyszłość relacji

8 mieczy – ogólnie

8 mieczy wskazuje człowieka, który jest więźniem swoich myśli, wyobrażeń czy też nastawienia. Ciągle przesiaduje w strefie komfortu. Właśnie tam czuje się bezpiecznie i za nic nie ma ochoty opuścić bezpiecznego miejsca. Jest to jednak iluzja. To, że coś jest znajome, nie oznacza, że musimy się tego rozpaczliwie trzymać. Negatywne nastawienie do zmian oraz niechęć do spojrzenia na sytuacje z innej perspektywy potrafi mocno ograniczać. Jest to swojego rodzaju pułapka, która daje złudzenie bezpieczeństwa. Karta prosi, by człowiek działał pomimo tego, iż nie całkiem odnajduje się w tej roli. Niech zderzy się z rzeczywistością i odmieni podejście do życia. Zwalczy strach i dawne schematy. W odwrotnym wypadku sytuacja, w której się znalazł, nie ulegnie transformacji.

Karta  8 mieczy – przyszłość relacji

Wydarzenia: 8 mieczy

Nadchodzą zdarzenia, w których będą towarzyszyły odczucia związane z ograniczeniami-bezradność, brak swobody, blokada. Może pojawić się ograniczenie swobody w formie pobytu w więzieniu lub też szpitalu.

Porady od karty 8 mieczy

Determinacja jest kluczem do wygranej. 8 mieczy naucza, że jeżeli chcemy odnaleźć rozwiązanie i pokonać trudności to bez wytrwałości nic nie wskóramy. Oczywiście cierpliwość jest tak samo potrzebną cechą. Obie te wartości muszą iść w parze.

8 mieczy jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie cechowała się ograniczeniami. Będą wynikały one oczywiście ze sposobu myślenia. Często w jej głowie ukazuje się myśl „to się nie uda” dlatego też w ogóle nie podejmuje próby i skazuje się na przegraną. Do tego jest mocno zakompleksiona.

Związki uczuciowe: 8 mieczy

8 mieczy mówi o byciu więźniem w relacji. Możliwe partner ogranicza naszą wolność, a my nie sprzeciwiamy się jego postępowaniu. Tak samo można zostać niewolnikiem swoich emocji i zmuszać się do relacji ze względu na zauroczenie. Karta niejednokrotnie pokazuje na brak niepowierzchownych rozmów lub też ich całkowite zakończenie oraz nawał negatywnych scenariuszy w głowie. Możliwe blokady w sferze seksualnej i uczuciowej. Pełno wahań.

8 mieczy – w uczuciach

Dla osób samotnych 8 mieczy to nie pomyślna prognoza. Będziemy wypełnieni wprost strachem, wątpliwościami. Otwarcie się na relację będzie wymagało odwagi i zwalczenia wewnętrznych blokad oraz obaw. Jeśli szukamy osoby, która będzie dla nas wsparciem w problemach, to karta kategorycznie wskazuje, że musimy być niezależni. Nie napotkamy osoby, która odciąży nas z życiowych problemów.

Sfera finansowa: 8 mieczy

8 mieczy wskazuje na negatywną pozycję. Niewielkie zarobki, nieprofesjonalne zarządzanie załogą, generalnie nieprawidłowa organizacja miejsca pracy, nieporozumienia w miejscu pracy, niejednokrotnie występujące pomyłki.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie