Karta Giermek kielichów – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta Giermek kielichów – przyszłość relacji

Giermek kielichów – ogólnie

Giermek kielichów nazywany jest też giermek pucharów. Obrazuje człowieka, który ma skłonność do wzruszeń. Co więcej, umie zauważyć oraz przeżywać uczucia. Z tego powodu giermek pucharów często zwiastuje początkowy etap związku – randki. Niestety nie umie wyciągać wniosków, przeanalizować sytuacji. Przyjmuje rolę obserwatora. Niczego więcej nie umie. Przekreśla to stworzenie dojrzałego, autentycznego związku. Jest to okres nauki dla giermka pucharów. Z tego powodu oczekiwać można od niego tylko młodzieńczej, pełnej potknięć miłości. Karta sugeruje miłe wydarzenia – nowe znajomości. Telefon będzie ciągle wibrował od nadmiaru powiadomień.

Karta  Giermek kielichów – przyszłość relacji

Związki uczuciowe: Giermek kielichów

W strefie miłosnej giermek kielichów zwiastuje kierowanie się sercem. Rozwiązanie trudnych problemów miłosnych, a zgoła przemienienie ich w coś pozytywnego. Flirtowanie w postaci telefonicznej/tekstowej. Karta może zapowiadać pojawienie się nowego członka rodziny.

Wydarzenia: Giermek kielichów

Czas spędzony ze znajomymi bądź też umawianie się na randki, ogólnie wzmocnienie się związków międzyludzkich. Przyjemna atmosfera. Telefony, zaproszenia niosące za sobą optymistyczne przesłanie, wzruszające życzenia, listy w postaci wyznań miłosnych albo wydarzenia zapewniające nam głębokie uczucia.

Giermek kielichów – w uczuciach

Jeżeli spytaliśmy karty o intencje osoby, którą w niedawnym czasie spotkaliśmy, giermek kielichów będzie oznaczał niedojrzałość. Ta osoba prędko się zakochuje. W głowie stworzyła wyobrażenie idealnej drugiej połowy. Gdy choć niewiele odbiegamy od przerysowanego ideału, bez skrupułów pozostaniemy porzuceni. Czasem może zapowiadać to, iż niezobowiązujące spotkania zamienią się w relację!

Porady od karty Giermek kielichów

Giermek pucharów sugeruje, by otworzyć się na nowe zdarzenia. Pozostawić za sobą przeszłość, nie martwić się. To niejednokrotnie okres na spotkanie nowych ludzi, randki. Powinno się jednakże nie podchodzić do tych spotkań poważnie. Lepiej potraktować je jako przyjemność bez żadnych zobowiązań. Nauczmy cieszyć się chwilą.

Giermek kielichów jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie cechowała się brakiem doświadczenia życiowego. Wielokrotnie wydaje się delikatna, potulna oraz niewinna. Łatwo ją dotknąć, gdyż ma słabą psychikę. Może być w wieku nastoletnim lub też dziecięcym i podejmować artystyczne działania.

Sfera finansowa: Giermek kielichów

Nie powinniśmy się martwić. Giermek pucharów oznacza rozwój. Możemy uzyskać propozycję awansu bądź odbycia stażu/kursu podnoszącego kwalifikacje. Prawdopodobne jest także odebranie korespondencji informującej o ukończeniu kursu bądź też pomyślnym wyniku egzaminu.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie