Karta 8 buław – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta 8 buław – przyszłość relacji

8 buław – ogólnie

8 buław nazywana jest też 8 kijów lub 8 pałek. Człowiek dostał zastrzyk ogromnych pokładów żywotności. Objawiać to się może motywacją osiągniętą dzięki zmianie toru myślenia. Stało się tak przypuszczalnie poprzez wyzbycie się błędnych przeświadczeń, które uniemożliwiały nam zrealizowanie zmian. Już nic nie stoi na przeszkodzie, by urzeczywistnić ustanowione cele. Dzieje się tak dlatego, że aktualnie otacza nas przejrzystość, bystrość umysłu i wszechogarniające natchnienie, energia do działania. 8 buław to natychmiastowe przekształcenia w życiu, które nadejdą w krótkim czasie.

Karta  8 buław – przyszłość relacji

Związki uczuciowe: 8 buław

Nagła ochota wyznaczenia jakości oraz wprowadzenia sposobów w celu korzystniejszego funkcjonowania relacji nie jest niczym nadzwyczajnym dla 8 pałek. Niektóre osoby mogą czuć potrzebę zbliżenia się do partnera i ożywienia relacji z nim. Uwidocznić to się może dialogiem oraz generalnym przeznaczaniu czasu wolnego dla drugiej połówki. Uwaga! Jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę oraz oświadczyn.

Sfera finansowa: 8 buław

8 buław wskazuje, że będzie to intensywny etap. Nadplanowe projekty, zlecenia, produkcja, pomysły, które trzeba wprowadzić w życie. Nie ma czasu na nudę. W końcu jest tyle do zrobienia! Dla osób rozpoczynających własną działalność gospodarczą wskazuje na bezzwłoczny rozwój firmy! Dla bezrobotnych 8 buław wskazuje, iż znajdą zatrudnienie dość prędko.

8 buław jako osoba

Na naszej ścieżce pojawi się osoba, która komunikuje się w sposób jednoznaczny. Jest szansa, że będzie to osoba podejmująca się wielokrotnych wyjazdów. Tym człowiekiem może być celebryta prowadzący program podróżniczy, blogerka umieszczająca zdjęcia z podróży na swojej stronie lub kierowca, którego zasięg trasy obejmuje szereg miejscowości.

Wydarzenia: 8 buław

Zmienność zdarzeń, ogólnie spore tempo zmian. Sprawy będą następowały, jedna po drugiej. Ogromna szybkość spowoduje, iż ciężko będzie przemyśleć ważne zdarzenie na spokojnie i wyciągnąć właściwe wnioski.

Porady od karty 8 buław

8 pałek symbolizuje otrzymanie pozytywnych wiadomości. Nie powinno się stać w miejscu z założonymi rękami, tylko działać. Bierność to najgorsze co można zrobić. Może okazać się konieczne podjęcie działań w innym kierunku.

8 buław – w uczuciach

Jeżeli 8 buław to prędko postępujące przekształcenia to niezaprzeczalnie sugeruje pojawienie się okazji do romansu. Będzie on niespodziewany i namiętny. Może też zakończyć się tak szybko, jak zaczął. W przypadku gdy nastawiamy się na wejście w związek, to powinno być łatwe. Oczekiwania są komunikowane precyzyjnie, nie ma podtekstów. Wszystko jest zrozumiałe przez obie strony. To pewny fundament stworzenia szczęśliwego związku.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie