Karta Król kielichów – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta Król kielichów – przyszłość relacji

Król kielichów – ogólnie

Król kielichów to człowiek, który umie postawić się w czyjejś sytuacji. Czerpie przyjemność, gdy może udzielić komuś rady. Nie cechuje go niepewność emocjonalna. Umie panować nad uczuciami. Jest urodzonym dyplomatą, kieruje się rozumem. Jego dojrzałość sprawia, że rozwiązania przez niego podsunięte okazują się niezwykle właściwe. Człowiek w energii króla kielichów chce ochraniać najbliższych i często pełni funkcję lidera. Wie jak podejść do sprawy, żeby ukończyć ją z dobrym rezultatem. Nie mówi o tym, co zamierza zrobić, tylko niezwłocznie zabiera się do działania. Woli zmieniać słowa w działanie. Jej charakter nie przysparza problemów, dlatego jedynie sporadycznie popada w konflikty. Usuwa je na samym początku.

Karta  Król kielichów – przyszłość relacji

Wydarzenia: Król kielichów

Czekają nas chwile wprawiające nas w pozytywny nastrój. Będzie on miał długotrwały skutek. Niełatwo będzie nas zasmucić bądź rozzłościć. Zdarzy się coś nieoczekiwanego powodującego wybuch euforii. Zróżnicowanie emocji powoduje, że zyskujemy świadomość egzystencji. Nie czujemy się martwi, a życie nabiera kolorów.

Sfera finansowa: Król kielichów

W miejscu pracy pojawi się pozytywna atmosfera. Mogą pojawić się zadania, które będą wymagały od nas wykazania się kreatywnością. Jeżeli szukamy pracy, to może trafić się propozycja, której nadrzędnym celem jest udzielanie pomocy. Możemy odczuwać wewnętrzne pragnienie uczestniczenia w akcjach polegających na wspieraniu ubogich, chorych. Wolontariat, fundacja, ośrodek pomocy społecznej, swoja działalność, która sprawi, iż ludzkie życie będzie łatwiejsze – wszystkie opcje są możliwe.

Porady od karty Król kielichów

Od czasu do czasu należy przeznaczyć chwilę na fantazję. Nienamacalne zdolności takie jak intuicja mają wielką moc. Przekażmy innym pozytywną energię, nie rozpoczynajmy konfliktów, nie potępiajmy ich, postawmy się w ich sytuacji, a prawdopodobnie zostaniemy potraktowani tak samo, z szacunkiem.

Związki uczuciowe: Król kielichów

Król kielichów to pomyślna karta. Wskazuje na to, iż partnerzy darzą się takim samym uczuciem. Są nie wyłącznie kochankami, lecz głównie przyjaciółmi. Dzięki temu nie mają przed sobą tajemnic, nie wstydzą się siebie, są dla siebie ostoją oraz obdarzają się zaufaniem. Jest szansa na pozytywny wynik testu ciążowego albo propozycję zawarcia związku małżeńskiego!

Król kielichów jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie charakteryzowała się dojrzałością i życiową mądrością. Potrafi wejść w czyjeś buty i zrozumieć, przez co przeszła druga osoba. Niejednokrotnie jej działania uwarunkowane są troską o dobro ludzkości. Wielokrotnie podejmuje pracę na stanowiskach takich jak-lekarz, pielęgniarka, właściciel fundacji.

Król kielichów – w uczuciach

Gdy spotkamy osobę w energii króla kielichów, możemy nazwać się wyjątkowymi szczęściarzami. Obdarzy nas prawdziwym uczuciem, bliskością, troską, opieką i nigdy nie zostawi w potrzebie. Pragnie naszego szczęścia i dba o to, żeby nie spadł nam włos z głowy. Jednak należy dać mu odrobinę czasu, bo płeć przeciwna ogromnie go tremuje!

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie