Karta 6 buław – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta 6 buław – przyszłość relacji

6 buław – ogólnie

6 buław nazywana jest też 6 kijów lub 6 pałek. Dostrzegalny triumf po zwycięskiej bitwie. Człowiek mógł borykać się z własnymi słabościami lub pewnymi ludźmi. W ostatecznym rozrachunku przezwyciężył trudy. Zdobycie celu skończyło się sukcesem. W końcu może liczyć na moment uspokojenia i cieszyć się zwycięstwem. Nieraz pojawia się pewność siebie, poczucie dumy. Zwalczonymi przeszkodami mogły być chociażby negatywne uczucia po traumatycznym wydarzeniu. Niezbędne było zmierzenie się z nimi, aby nareszcie zaspokoić spokój ducha. Karta 6 pałek sprawia, że osoba wytwarza naokoło siebie wyjątkową aurę, po prostu czuć od niego magnetyzm, któremu ciężko się oprzeć. Zauważamy w nim autorytet, podziwiamy go. Sądzimy, iż to człowiek, którego trzeba naśladować.

Karta  6 buław – przyszłość relacji

Związki uczuciowe: 6 buław

Dla par zwycięstwo może nawiązywać do skończenia konfliktu. Szczęśliwy związek, który jest w stanie pokonać wszelakie trudy. 6 kijów może ujawnić się dobrymi wieściami w postaci zaręczyn, potwierdzenia ciąży, powrót prawdziwej miłości.

Sfera finansowa: 6 buław

6 buław wskazuje na sukces. Uświadamia, iż niektóre sprawy zakończą się powodzeniem. Uzyskanie nowej posady, awans, wyższe stanowisko, premia, uznanie szefa, zbieranie owoców ciężkiej pracy.

6 buław – w uczuciach

Sukces, który może się uzewnętrznić w rozmaity sposób: podbicie serca, stworzenie spełnionego małżeństwa, podporządkowanie partnera (może poczuć się urażony. Jest to pozytywny czas dla singli. Dla par ujawnia się znacząca rada. Karta sugeruje, by zastanowić się, czy aby triumf jest korzystny dla obojga. Czasem nie stawia to partnera w negatywnym świetle?

Porady od karty 6 buław

Jest to dobry etap na ustalenie celu i dokładne zmierzanie do niego. 6 pałek zwiastuje pomyślność. Wskazane jest, żeby zatroszczyć się o pozytywne nastawienie. Efektem tego będzie niesłabnąca motywacja do działania. Szkoda, aby zły nastrój przyczynił się do niepowodzenia. Należy temu zapobiec. 6 buław ukazuje także, by człowiek nauczył się uzyskiwać zadowolenie z tego, że ma dobrą renomę. Nie ma nic bardziej wzmacniającego, iż ktoś zobaczył w nas wspaniałą osobowość.

Wydarzenia: 6 buław

W tym czasie nierozłącznie będzie towarzyszyła nam zarówno chęć pomocy jak i pomoc ze strony znajomych. Zdarzy się dużo dobrych sytuacji oraz dotrą do nas dobre wiadomości. Pomyślny skutek może dać chociaż pierwsze miejsce w konkursie.

6 buław jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej drodze to taka, która osiągnęła zwycięstwo. Zwraca na siebie uwagę, dlatego może być to osoba publiczna np. sportowiec, aktor. Równie dobrze może oznaczać zwycięzcę loterii, który stał się bogaty z dnia na dzień.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie