Karta 5 mieczy – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta 5 mieczy – przyszłość relacji

5 mieczy – ogólnie

5 mieczy często pokazuje na to, że człowiek nie zwraca uwagi na innych w przypadku sukcesu. Nie liczy się dla niego to, co odczuwa druga osoba. Jego wygrana jest jego wyłącznym dążeniem i okrutnie wykorzysta wszelakie metody, aby wygrać. Co więcej, wygrana może być celem sama w sobie. Nie liczą się dobra, jakie może z niej uzyskać. Jednakże wcale nie musi tutaj chodzić o nas. Karta nierzadko przestrzega nas przed osobą, która zrani nas niezwykle boleśnie. Dopuści się wszelkich niegodziwości, żeby urzeczywistnić swój egoistyczny cel. Kłamstwa, spiski, manipulacje, złośliwość to narzędzia, którymi posługuje się bezbłędnie, niczym mistrz. Warto wspomnieć, iż 5 mieczy wielokrotnie zwie się kartą porażką.

Karta  5 mieczy – przyszłość relacji

5 mieczy – w uczuciach

Obiekt naszych uczuć może wręcz drwić z nas. To, iż jesteśmy zaangażowani, sprawia mu chorą radość. Co ciekawe czuje się lepszy z tego powodu i myśli, że może nas zdominować. Jest to toksyczne działanie. Karta niejednokrotnie pokazuje bitwę. Jednak nie należy starać się o osobę o takim (niemoralnym) usposobieniu.

Związki uczuciowe: 5 mieczy

Warto skończyć męki oraz zakończyć tą relację. 5 mieczy nazywa się często kartą porażką przegraną i to nie bez powodu. Co najmniej jedno z partnerów nie podejmie próby zawalczenia o związek. Być może miotają człowiekiem mocne obawy, a co za tym idzie, po prostu się poddaje. Karta często wskazuje wprost na wypalenie się miłości.

Sfera finansowa: 5 mieczy

5 mieczy w sferze finansów symbolizuje każdego typu porażkę i niezadowolenie. Strata posady, brak dochodów bądź też zgoła długi, brak możliwości znalezienia posady, nieetyczne zabiegi ze strony współpracowników np. ktoś może wymyślać niezdrowe plotki.

5 mieczy jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce, będzie skupiona wyłącznie na sobie. Ciężko z nią prowadzić dyskusję, ponieważ lubi stawiać na swoim. Przekonuje innych do własnego zdania lub zgoła narzuca je. Jest również wyrachowana. We wszystkim musi widzieć zysk oraz egoistyczny korzyść. Inni się nie liczą.

Wydarzenia: 5 mieczy

Nadciągają kłótliwe chwile. Nieetyczne zagrania, oczernianie, manipulacja, nieprawdziwe oskarżenia, zapewnienia bez pokrycia. Silne prawdopodobieństwo napotkania wilka w owczej skórze. Z wierzchu może wydawać się wszystko w porządku, a intryga będzie przeprowadzona drobiazgowo.

Porady od karty 5 mieczy

5 mieczy zaleca przezorność i czujność. Trzeba upewnić się, czy osoba, o którą zapytaliśmy karty, nie ma względem nas złych planów. Niezbędne będzie ukazanie innym, że określiliśmy klarowne standardy, których oni nie mogą łamać. Bezpośredniość, zdecydowanie, komunikatywność to niedoceniane umiejętności, które są niezbędne, do pokazania gdzie kończą się granice.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie