Karta 4 mieczy – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta 4 mieczy – przyszłość relacji

4 mieczy – ogólnie

4 mieczy przedstawia potrzebną regenerację. Nadszedł moment, w którym należy zaprzestać angażować się w rozwiązywanie trudności. Całkowite skupienie się na konkretnej sprawie jest zbytnio obciążające dla organizmu. 4 mieczy prosi, by odsunąć się w cień, odetchnąć i nabrać sił. W tym momencie intuicja/medytacja jest najbardziej pożądaną zdolnością. Dzięki czemu możemy doznać świeżego spojrzenia. Nierzadko wprost olśnienia. 4 mieczy symbolizuje też czas uleczenia. Jest to niezmiernie powszechna wróżba. Z tego powodu przychodzące wydarzenia będą wymagały odnalezienia oraz wprowadzenia sposobów na „wyleczenie”.

Karta  4 mieczy – przyszłość relacji

4 mieczy jako osoba

4 mieczy wielokrotnie pokazuje na osoby, które będą znajdowały się w budynku nie z własnej woli. Możliwe jest, że uległy wypadkowi lub też stan ich zdrowia nagle się pogorszył, tworząc realne zagrożenie.

Sfera finansowa: 4 mieczy

Utknięcie w sferze zawodowej. Może być to urlop bezpłatny, na który muszą pójść wszyscy pracownicy, zbyt długie poszukiwanie pracy, brak perspektyw na awansowanie w miejscu zatrudnienia. Dla finansów oznacza stagnację. Inwestycje nie przyniosą zysków, firma będzie pracowała na mniejszych obrotach, a pieniędzy może zgoła nie starczyć na podstawowe potrzeby.

Porady od karty 4 mieczy

Karta sygnalizuje, że musimy zagospodarować czas w ten sposób, aby wygospodarować moment na wyciszenie i zregenerowanie się. Może zdarzyć się i tak, iż los samodzielnie zmusi nas do relaksu. Choćby w postaci zwolnienia z pracy.

Związki uczuciowe: 4 mieczy

Nadciągnął czas na przemyślenia oraz chwilowy zastój. Partnerzy próbują przeprowadzić kalkulacje czy i ile związek im daje. Opracowywany jest plan działania odnoszący się do rozwiązania kłopotów w relacji. Widzimy, co konkretnie trzeba w nim naprawić. Konwersacje z partnerem to ostatnia rzecz, na którą mamy chęć. Czujemy mocną chęć bycia z daleka od partnera. Karta nie pokazuje jednak na rozstanie.

4 mieczy – w uczuciach

Nasze wewnętrzne potrzeby przestaną być nareszcie sekretem. Karta zapowiada etap na odkrywanie swojej tożsamości. Moment ten uwzględnia także zrozumienie swoich, najmocniejszych pragnień. Co umożliwi w przyszłości stworzenie dojrzałego związku. Dla osób samotnych nie przepowiada rozpoczęcia miłosnej relacji.

Wydarzenia: 4 mieczy

4 mieczy może oznaczać spędzanie czasu samemu. Odseparowanie od świata oraz spędzanie czasu bez udziału aktywności fizycznej np. biblioteka. Czasami zgoła bierność. Karta może równie dobrze wskazywać na określone zdarzenia, które pozbawiły nas reszty sił. Co tak naprawdę spowodowało, iż jesteśmy wycieńczeni.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie