Karta 2 monet – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta 2 monet – przyszłość relacji

2 monet – ogólnie

2 monet nazywana jest także 2 denary. Karta pokazuje, iż silnie utrwalone wzorce stosowane są, by pozyskiwać z nich prywatne korzyści. Człowiek nie jest w stanie się skupić, gdyż wziął na swoje barki dużo projektów do wykonania. Pragnie zająć się nimi równocześnie. Nie może zobaczyć co dzieje się w jego środowisku. To pokazuje, jak mocno skoncentrowany jest na zrealizowaniu kilku celów. 2 monet chce zwrócić naszą uwagę, iż wyłącznym kryterium naszych umiejętności są wyzwania. Jedynie one są w stanie ujawnić, ile tak naprawdę możemy dokonać. Karta przypomina o sile drzemiącej w człowieku. W niedalekim czasie czeka nas dokonywanie wyborów. Człowiek nie zdaje sobie sprawy, który cel jest ważny. Idealnym sposobem, by odpowiedzieć na to pytanie, jest wykorzystanie czasu do przemyśleń. Zmiany są konieczne.

Karta  2 monet – przyszłość relacji

Związki uczuciowe: 2 monet

Niezdecydowanie i 2 możliwości do wyboru. Niejednokrotnie należy podjąć jakąś decyzję. Może oznaczać żonę oraz kochankę. Obie mogą być tak samo dobre i z trudem przychodzi zrezygnowanie z jednej. Karta doradza, że musimy otworzyć się i zaakceptować zmiany lub też pozbyć się niejasności w relacji.

Sfera finansowa: 2 monet

Zjawią się kłopoty. Spora możliwość na problemy finansowe w postaci zaciągniętych kredytów lub sporych wydatków, braku oszczędności lub tendencje do trwonienia pieniędzy. W sferze pracy dopadną nas wątpliwości. Tak samo, jak 2 monety, pokażą się dwie różne szanse. Ukaże się to np. w postaci telefonu informującego o zaproszeniu na rozmowę kwalifikacyjną. Oczywiście będą to dwie tak samo sprawnie działające firmy. Trudny wybór.

2 monet jako osoba

Osoba, która stanie nam na ścieżce będzie wyróżniała się brakiem czasu. Powie nam, że rozmyśla nad ważną kwestią. Może też poprosić nas o poradę, ponieważ próbuje rozwiązać problem. Poznamy ją po poważnym podejściu do pieniędzy, nieodpowiedzialności i niestabilności.

Porady od karty 2 monet

2 monet sygnalizuje, że powinno się podążać za intuicją. Zamiast rozważać, co jest lepsze, powinniśmy posłuchać głosu serca. On nas właściwie pokieruje. Nie należy sugerować się rozsądkiem. Dziś mogą pojawić się huśtawki nastroju.

Wydarzenia: 2 monet

Nastąpią zdarzenia, które wymuszą konieczność dokonania wyboru. Pojawią się dwie możliwości. Może to być przeprowadzka na wieś lub też do miasta, zmiana pracy na umysłową bądź fizyczną, ultimatum postawione przez najbliższych np. pomoc finansowa w zamian za prace porządkowe.

2 monet – w uczuciach

2 monet odnosi się w kontekście żonglowania uczuciami. Osoba, z którą się spotkamy, może mieć wątpliwości czy jesteśmy odpowiednim przedmiotem uczuć. Prawdopodobne jest to, że w tym samym czasie spotyka się z kilkoma osobami i nie wie kogo wybrać. Wreszcie może chodzić jedynie o to, że nie domknęła poprzedniego rozdziału uczuciowego i nie umie zacząć nowego rozdziału.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie