Karta 7 mieczy – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta 7 mieczy – przyszłość relacji

7 mieczy – ogólnie

7 mieczy ukazuje na niecodzienne rozwiązywanie spraw. Człowiek wykazuje się zaradnością, jednak to, co robi, nie można uznać za honorowe. Wybiera najłatwiejszą drogę do celu, która po chwili okazuje się niekorzystną decyzją. Spotyka mnóstwo trudności, przez co droga okazuje się wcale nie tą najłatwiejszą. 7 mieczy wielokrotnie ilustruje wycofanie, ucieczkę, brak konfrontacji. Człowiek dopuścił się czegoś złego, np. wykorzystał pewną osobę, więc próbuje uciec przed konsekwencjami. Nie chce podjąć współpracy, a zgoła odwrotnie – zastanawia się gdzie ciągle może osiągać zyski i wdrożyć podłe praktyki. Recz jasna w tym wszystkim posiada swój cel.

Karta  7 mieczy – przyszłość relacji

Porady od karty 7 mieczy

7 mieczy prosi, żebyśmy wykazali się błyskotliwością i innowacyjnością. Oryginalne rozwiązania potrafią być tymi najlepszymi. Należy też działać tak, żeby nie rzucać się w oczy. Karta uczula również na egoistyczne pobudki – nie zapominajmy o szacunku, szczerości i poszanowaniu praw innych. Jeżeli będziemy postępować niechlubnie, los zwróci się przeciw nam.

Wydarzenia: 7 mieczy

Karta może pokazywać na zdarzenia, z których można zrobić swój pożytek. Niejednokrotnie też mogą być skrywane realne intencje. Działania z kolei realizowane wyłącznie pod publikę. Co więcej, sytuacje te mogą, choć nie muszą przyjąć osobliwą, niespotykaną formę.

Sfera finansowa: 7 mieczy

Brak stabilnego zatrudnienia lub wprost zmiana pracodawcy. Powinno się zachować ostrożność w strefie tak materialnej, jak i zawodowej, gdyż 7 mieczy niejednokrotnie wskazuje na podstępne metody działania. Mogą przydarzyć się nadgodziny, za które nie otrzymamy pieniędzy bądź zostaniemy wprowadzeni w błąd przez agenta ubezpieczeniowego.

7 mieczy jako osoba

Musimy zachować wyjątkową ostrożność. Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce nie będzie miała dobrych intencji. Może nas wykorzystać albo oszukać. Prawdopodobnie będziemy jej do czegoś potrzebni i jedynie dlatego podtrzymuje z nami kontakt. Swoją życiową przedsiębiorczość używa do wyrachowanych niemoralnych, samolubnych celów. Zamiast pomóc innym. To ostatnie, na co można liczyć.

Związki uczuciowe: 7 mieczy

Bardzo możliwe, iż związek jest wynikiem pozytywnego rezultatu, jeżeli chodzi o rozmyślania dotyczące czerpania zysków. Karta może symbolizować również, że partnerzy nie są już dla siebie bliscy. Wyłaniają się wahania, a relację zdominowała bierność.

7 mieczy – w uczuciach

Nie należy wierzyć osobie, o którą zapytaliśmy karty. Możemy zetknąć się z pasmem postępowań godnych nagany. Dopuszczenie się zdrady, częste kłamstwa albo co gorsze traktowanie nas interesownie przez pryzmat okazałych zysków jest chlebem powszednim dla tej osoby. Lepiej się trzymać z dala.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie