Karta 4 buław – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta 4 buław – przyszłość relacji

4 buław – ogólnie

4 buław nazywana jest też 4 kijów albo 4 pałek. Pokazuje trwałość i porządek. Poniesione wysiłki wreszcie przynoszą namacalne efekty. Stanowią pewnego rodzaju mocne podłoże do kolejnych zmagań. Dzięki namacalnym efektom włożonego trudu człowiek odczuwa stabilność i spokój. 4 kijów zwraca uwagę na to, aby nie snuć marzeń, lecz przekładać je na realne działanie. W przeciwnym razie bardzo prawdopodobne jest, że już na stałe zostaną tylko wytworem ludzkiego umysłu. Jest swojego rodzaju przyjacielem, który popycha i mobilizuje – działaj! Nadszedł już odpowiedni czas. Na co czekasz?

Karta  4 buław – przyszłość relacji

Sfera finansowa: 4 buław

W pracy zdarzy się coś pozytywnego. Może to być podwyżka, awans albo po prostu kurs ukończony z pozytywnym wynikiem. Zapowiada dokończenie jakiegoś projektu, którego rezultatem jest stabilizacja np. przeprowadzka, zdobycie nowej pracy. Może także zapowiadać, że przeszkody zostaną w tyle i czeka nas udany wypoczynek.

Porady od karty 4 buław

Jako karta dnia ukazuje mnóstwo pozytywnych chwil. Jako rada uczy, aby świętować sukcesy. Nie powinno być to samolubne doświadczenie. Osiągnięcia innych są tak samo ważne, jak własne, z tego powodu je także powinno się odpowiednio świętować. Trzeba zacząć cieszyć się z pozytywnych wyników.

4 buław jako osoba

Prawdopodobne spotkanie znanej osoby. Niekoniecznie musi to być gwiazda listy przebojów. Zwyczajnie może to być dusza towarzystwa ewentualnie osoba występująca publicznie np. dyrektor, aktor, pracownik, osoba wchodząca w skład komitetu w szkole.

Wydarzenia: 4 buław

Nie ma czasu na stagnację. Na okrągło będzie się coś działo, ale w korzystnych perspektywach. Karta 4 pałek oznacza, że jest to okres eksplorowania nowych życiowych dróg. Powinniśmy silnie skoncentrować się na przeżywaniu nowych doświadczeń.

Związki uczuciowe: 4 buław

Dla stałych relacji oznacza stabilizację oraz trwałość. Single natomiast powinny poznać nowe osoby, bo 4 buław wskazuje szansę na pomyślność w sprawach sercowych. Będzie to okres przyjemnych, satysfakcjonujących, emocjonalnych spotkań. Jest to pomyślna karta. Jednak przesłanie jej w życiu może być nietypowe – możliwe, że niedługo znajomy zdecyduje się na ślub?

4 buław – w uczuciach

W skrócie – radosne chwile, zabawa, korzystny okres. Nie tylko dla osób będących w związku, ale także dla tych, którzy ciągle poszukują drugiej połówki. Karta radzi, aby nie zamykać się na nowe znajomości. Wręcz przeciwnie. Osoby samotne mogą wejść w szczęśliwy związek z tego względu, iż karta obiecuje powodzenie. Dobry okres na stworzenie relacji.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie