Karta Królowa mieczy – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta Królowa mieczy – przyszłość relacji

Królowa mieczy – ogólnie

Królowa mieczy przedstawia człowieka po przejściach. Sprawia wrażenie osoby chłodnej, ponieważ zadecydowała, aby trzymać innych na dystans. Został mocno skrzywdzony, a więc zachowuje ostrożność. W tym momencie zajmuje się obserwacją otoczenia i wykrywa nawet najmniejszy przejaw nieuczciwości. Ciężko zdobyć jej zaufanie. Nie da się nabrać na udawany uśmiech i wyczuje interesowną życzliwość. Umie perfekcyjnie prześwietlić duszę. Królowa mieczy ma w zwyczaju głęboko chować wrażliwe serce. Po to, żeby nikt go przypadkiem nie odkrył. Tak mocno boi się następnego zawodu. Osobę w energii królowej mieczy charakteryzuje bystrość umysłu oraz sztywne trzymanie się zasad. Karta próbuje powiedzieć, iż podjęte przedsięwzięcia muszą rozwinąć się same. Jedyne co można zrobić to przyglądać się rozwojowi wydarzeń i nie zmieniać swojego postrzegania, wartości.

Karta  Królowa mieczy – przyszłość relacji

Królowa mieczy – w uczuciach

Królowa mieczy może nieść kilka przesłań. Po pierwsze powinno się obserwować siebie – czy aby na pewno nie zrobiliśmy się zbyt oziębli? Chłód działa zniechęcająco. Po drugie powinno się obserwować osobę, która próbuje się do nas zbliżyć. Poznać jej zamiary oraz przekonać się co do jej zamiarów.

Królowa mieczy jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce, będzie lekkoduchem o dużym poczuciu humoru. W życiu zawodowym zajmuje się rozpowszechnianiem informacji. Z tego powodu ochoczo podejmuje takie zawody jak dziennikarz, tłumacz, copywriter.

Wydarzenia: Królowa mieczy

Nadciągają szczególne zdarzenia takie jak przesłuchanie, wygłoszenie przemówienia, klątwa, rozwód, wywiad, recytowanie wierszy, praca w teatrze/filharmonii, wizyta u dentysty. Tak samo karta może pokazywać podjęcie słusznej, chociaż radykalnej decyzji.

Związki uczuciowe: Królowa mieczy

Niełatwe uczucia, chłód uczuciowy, tymczasowa rozłąka bądź też nawet rozwód/śmierć. Oziębłość i problemy seksualne. Zaloty tylko w postaci intelektualnej – rozmowy oraz gestykulacja bez możliwości fizycznego kontaktu.

Sfera finansowa: Królowa mieczy

Jest to pozytywna karta w sferze zawodowej. Wszystko będzie się pomyślnie układać. Nie ma miejsca na spontaniczność. Całość została już zaplanowana. Duże prawdopodobieństwo awansu, podwyżki, nagrody. Jeśli poszukiwaliśmy pracy, to niebawem dowiemy się, iż proces rekrutacyjny skończył się sukcesem.

Porady od karty Królowa mieczy

Karta doradza, aby nie zamykać się w sobie. Samotność nie jest wskazana. Wręcz przeciwnie – trzeba wyjść do ludzi i wytworzyć razem pozytywną energię. Mimo tego, że nie mamy chęci na żarty, to dobry humor jest czymś, co nas uwolni. Dzisiaj jest szansa spotkania kobiety o niespotykanej mądrości. To wydarzenie może mieć długofalowy wpływ na nasze życie.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie