Karta 9 buław – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta 9 buław – przyszłość relacji

9 buław – ogólnie

9 buław nazywana inaczej 9 kijów lub 9 pałek. Wkrótce przeciwności ustąpią, co jest pokrzepiające. Najważniejsza będzie obserwacja czy nic nie jest w stanie zablokować drogę do celu. Drobny błąd może skutkować niemożliwością realizacji założonego celu. Dlatego ostrożność jest niezbędna w tym czasie. Człowiek ma również świadomość, iż fantazja się spełnia. Może zdawać się zgoła na wyciągnięcie ręki. Aczkolwiek warto pozostać uważnym, by się nie potknąć w finalnym momencie. 9 pałek oznacza także, że niezbędne będzie zregenerowanie sił oraz użycie ich w razie potrzeby. Karta nie tylko przypomina, jak wiele przeżyliśmy oraz jak daleko udało nam się dojść, lecz też daje nadzieję, bo wskazuje, iż niewiele drogi nam zostało do celu podróży.

Karta  9 buław – przyszłość relacji

Sfera finansowa: 9 buław

9 kijów oznacza kryzys zawodowy. Człowiek ma wrażenie, że praca go zadręcza. Przeciążenie pracą. Być może w naszej miejscowości poszukiwani są wolontariusze o wielkim sercu dla wypełnienia szlachetnego czynu?

9 buław jako osoba

Osoba, która pojawi się nam na ścieżce, będzie cechowała się pomysłowością. Rozpoznamy ją po wielkości życiowego doświadczenia. Na pewno wiele przeszła. Może to być policjant, który widział rzeczy nieosiągalne dla zwykłego obywatela.

Porady od karty 9 buław

Polecana przezorność oraz czujność we wszystkich obszarach życia. Człowiek powinien zdawać sobie sprawę z pokładów niespożytkowanej energii. Resztki jej powinny zostać spożytkowane, jeżeli nadejdzie taka konieczność.

9 buław – w uczuciach

Przeszłość w ciemnych barwach nie pozwala na radość oraz rozpoczęcie świeżej relacji. Stale pojawiające się lęki są w stanie wybić z głowy pomysł stworzenia związku. Człowiek preferuje zachować pozycję obronną oraz przeciwdziałać kolejnym ciężkim doświadczeniom. To nie dobry czas nawet na zawarcie znajomości! Należy skupić się na sobie oraz zadbać o samouzdrowienie.

Związki uczuciowe: 9 buław

Nie jest to pozytywny okres dla relacji. Niewykluczone jest, że będą wracały przykre uczucia spowodowane trudnymi przeżyciami np. mocna obawa przed zranieniem, nieufność. Mimo, że pozostawiliśmy je w przeszłości nawet kilka lat temu i tak powrócą. 9 buław nieraz wskazuje piętrzące się spory.

Wydarzenia: 9 buław

Nowa sytuacja, która okaże się ciężarem nie do udźwignięcia. Możemy ponieść klęskę usiłując podołać problemowi. Może to być zdarzenie, które jest dla nas niemożliwe do zaakceptowania. Nie zauważamy rozwiązania, ani też nie mamy wystarczającej wiedzy, by dojść do sedna sprawy. 9 pałek wskazuje, że uwidoczni się wstręt do nabrania motywacji, żeby zmierzyć się z trudnościami.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie