Karta Rycerz mieczy – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta Rycerz mieczy – przyszłość relacji

Rycerz mieczy – ogólnie

Rycerz mieczy oznacza człowieka walczącego w imię ideologii. Jego niesłychaną zaletą jest to, iż zawsze uda mu się dojść do celu. Cechuje go determinacja. Potrafi porwać za sobą tłumy, zainspirować. Nie myśli o codziennych, mało ważnych sprawach. Zgoła odwrotnie jego myślenie jest nietypowe. Jego umysł nie jest w stanie zabrać mu wolności i wpłynąć na niego. Bez problemu wygra z potęgą umysłu, po to, by oddać się ideom, w które wierzy. Minusem jest to, że „rycerza” nietrudno skrzywdzić. Co więcej, często podąża po trupach do celu. Karta pokazuje, żeby wyzwolić się od ograniczającego myślenia i dać porwać się nowym, niecodziennym pomysłom. Wyłącznie w ten sposób uda się zakończyć wszelkie kłopoty. Powinno się też nieustannie podążać do celu i nie poddawać się.

Karta  Rycerz mieczy – przyszłość relacji

Wydarzenia: Rycerz mieczy

Nadchodzą mocno poplątane chwile. Czeka nas dużo zatargów i konfliktów. Niespodziewane wiadomości tekstowe, wyjazd trwający jedynie jeden dzień. Rycerz jest oznaką odwagi, dlatego też odnajdziemy tę cechę w najbliższym okresie. Jeżeli nie w sobie to w kimś innym.

Związki uczuciowe: Rycerz mieczy

Rycerz mieczy w sferze miłosnej zapowiada zamieszanie. Pojawiają się nagminne konflikty, agresja nie wyłącznie fizyczna, ale i słowna, zadzieranie nosa. Nie warto doszukiwać się sensu w ostrych waśniach, ponieważ przeważnie do niczego nie prowadzą. Czasem można zdać sobie sprawę, iż nawet nie wiemy, jak zaczął się zatarg i dokąd właściwie zmierza.

Porady od karty Rycerz mieczy

Rycerz mieczy sugeruje, iż powinniśmy bronić tego, w co wierzymy. Trzeba popatrzeć na sprawy z zupełnie innego punktu widzenia. Warto postawić także na indywidualność i czasami ugryźć się w język. W złości można powiedzieć coś, czego później się gorzko żałuje.

Rycerz mieczy – w uczuciach

Dla samotnych kobiet rycerz mieczy może przepowiadać poznanie nowej osoby a dla mężczyzn-powodzenie. Trzeba pamiętać jednak, iż od osoby w energii rycerza mieczy nie można wymagać romantycznych momentów. Wręcz odwrotnie – osoba ta jest bezpośrednia i wprost mówi o swoich potrzebach.

Rycerz mieczy jako osoba

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie zajmowała się wieloma sprawami jednocześnie. Umie tworzyć nawet najbardziej skomplikowane plany, gdyż strategia nie jest dla niej czymś obcym. Wierzy w ideały i całe swoje życie podporządkowuje im.

Sfera finansowa: Rycerz mieczy

W sferze zawodowej zapragniemy załatwić kilka spraw za jednym razem. Mogą pojawić się zatargi, atmosfera stanie się nerwowa. Rzucimy się w wir pracy, przestaniemy angażować się w inne sfery życia. Karta zapowiada czasem bardzo istotne spotkanie, które może odmienić życie.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie