Karta 9 kielichów – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta 9 kielichów – przyszłość relacji

9 kielichów – ogólnie

9 kielichów nazywana jest też 9 pucharów. Człowieka otaczają ekstaza, szczęście, upojenie, zadowolenie oraz dosyt. Niczego mu nie brakuje. W pełni usatysfakcjonowany nie tylko pod kątem uczuć, lecz także spraw materialnych docenia to, co ma i pragnie z tego błogosławieństwa korzystać. Zatraca się w radości, czerpie z życia pełnymi garściami. Dookoła dostrzega dostatek i trudno mu z niego zrezygnować. 9 pucharów może być jednak przestrogą, iż człowiek nie zna umiaru w korzystaniu z przyjemności. Za mocno się w nich pogrąża. Może zacząć wydawać bez zastanowienia pieniądze bądź pić za wiele alkoholu. Przesada nigdy nie jest korzystnym rozwiązaniem. Prędzej zaszkodzi, niż przyniesie mu dobrego.

Karta  9 kielichów – przyszłość relacji

9 kielichów jako osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze, będzie głównie separować się od innych. Budowanie zdrowych znajomości jest dla niej wyzwaniem. Możemy dostrzec, że interesuje się zagadnieniami związanymi z religią. Mogą to być: życie po śmierci, wyznania na całym świecie, obrzędy religijne. Niekoniecznie chce o tym opowiadać – wystarczy, że zauważymy książki o tematyce religijnej. Może nosić przy sobie rzeczy świadczące o wyznawanej wierze.

Wydarzenia: 9 kielichów

Jest to czas stabilizacji. Szczęśliwe związki rodzinne, realizacja pomysłu zakończona sukcesem, satysfakcjonujące spędzanie wolnego czasu. O finanse też nie powinniśmy się troszczyć. Skończy się coś, co miało dla nas duże znaczenie.

Porady od karty 9 kielichów

W dniu dzisiejszym trzeba poświęcić chwilę na zabawę. Zatracić się w chwili i nie przejmować się codziennymi problemami. Powinno się jednakże spędzić ten czas w otoczeniu zaufanych ludzi. Skupmy się na sobie, przemyślmy, na co mamy dzisiaj ochotę i po prostu dajmy się ponieść!

9 kielichów – w uczuciach

Istotna rada dla osób samotnych. Jest to dobry czas na romans, a ciekawe osoby możemy spotkać tam, gdzie celebruje się osiągnięcia. Mogą to być imprezy, domówki, przyjęcia, puby. Energia 9 pucharów zapewni nam pewność siebie, co ułatwi zawieranie nowych znajomości. Ponadto, działa jak afrodyzjak.

Związki uczuciowe: 9 kielichów

Relacja jest dla nas zadowalająca. Być może nie jest to pełna definicja szczęścia, gdyż na karcie znajduje się 9 kielichów zamiast 10, ale nadal oznacza szczęśliwy związek. Ciężko znaleźć powód do narzekania. Czujemy się spokojni, bezpieczni. Wszystko jest na swoim miejscu.

Sfera finansowa: 9 kielichów

Pozytywny okres dla sfery zawodowej. Zadowolenie z wykonywanej pracy, idealna współpraca, miła atmosfera, pomyślne zakończenie priorytetowych zobowiązań. Okoliczności będą działać na naszą korzyść. W sferze materialnej możemy liczyć na zwycięstwo w loterii.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie