Karta 5 buław – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta 5 buław – przyszłość relacji

5 buław – ogólnie

5 buław nazywana jest także 5 kijów bądź 5 pałek. Karta reprezentuje bitwę oraz wtórującą jej konfrontację. Człowiek zmuszony będzie obstawać przy swojej racji i bronić koncepcji, w którą wierzy. Wymaga to dogłębnej obserwacji własnych działań oraz przyjęcia właściwej strategii, czyli dopasowania się do obecnie panujących warunków. Sęk w tym, by odnaleźć sposób na obronę wartości bliskich sercu. Konieczne okaże się zawalczenie z przeciwnościami losu. Symbolika 5 pałek może przyjąć trochę inną postać – uczuciową. Niektórzy mogą czuć bezmiar przeciwstawnych uczuć, pęknięte serce. Nie będzie to miłe uczucie.

Karta  5 buław – przyszłość relacji

5 buław – w uczuciach

Nie jest to pomyślny czas dla samotnych osób. Próba wejścia w relację może być nazbyt ciężka. Może to być irytujące, zważając uwagę na fakt, że właśnie teraz będziemy wyjątkowo pociągający.

Wydarzenia: 5 buław

Nowe wydarzenia, pomysły, działania w rozmaitych sferach osobistych. Ogólny pośpiech i spory natłok myśli. 5 kijów może także wskazywać na to, iż staniemy się wsparciem dla drugiego człowieka w jego trudach. Warto skierować uwagę na sprawy, które dzieją się miejscach nacechowanych aktywnością fizyczną – stadion, siłownia, basen.

Porady od karty 5 buław

Powinno się okazać własną wytrzymałość psychiczną. Rozwiązanie zatargu, zawarcie ugody to bardzo możliwy scenariusz dla 5 kijów. Karta radzi także, aby przeanalizować, co właściwie jest intencją naszej walki i czy jesteśmy przekonani, że jest to warte wkładu. Wskazuje na to, aby przyczyna starań był rozważną decyzją.

Sfera finansowa: 5 buław

Mocna konkurencja. Możliwe, że ambitny i wykwalifikowany pracownik będzie usiłował za wszelką cenę prześcignąć nas w drodze na wyższe stanowisko? Wszystkie chwyty dozwolone, dlatego też opłaca się baczniej przyglądnąć się działaniom znajomym z pracy. 5 kijów może wskazywać tylko na wysiłek w miejscu pracy w postaci przygniatających innowacyjnych projektów lub nadgodzin. Prawdopodobna jest też zmiana regulaminu. Niezbędne jest więc dostosowanie się do nowych zasad. Zmiana utrwalonych przyzwyczajeń nie jest łatwym doświadczeniem.

5 buław jako osoba

Na drodze stanie marudna osoba. Ma ogromne pokłady energii, nieustannie prowadzi dyskusję. Ciężko ją zatrzymać. Może interesować się życiem innych osób.

Związki uczuciowe: 5 buław

Nietrudno o awantury. Emocje staną się niemożliwe do ujarzmienia. Wystarczy jeden niewłaściwy gest, słowo czy też spojrzenie do zaczęcia awantury. Pozytywna wiadomość jest taka, że karta symbolizuje dostosowanie się do nowych zasad, reform.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie