Karta Król monet – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta Król monet – przyszłość relacji

Król monet – ogólnie

Król monet nazywany jest również królem denarów. W tym okresie, człowieka cechuje przede wszystkim mądrość życiowa. Do osiągnięcia jej przyczyniło się przejście wielu sytuacji życiowych oraz wyciągnięcie wniosków. Skutkuje to zdolnością znakomitego radzenia sobie z problemami. Ponadto, tak jak na króla (władcę) przystało, umie przystosować przestrzeń tak, żeby czuł się w niej wygodnie, i mógł czerpać profity. Człowiek jest gotowy na zmiany. Umie również stawić czoła światu i wdrożyć ustalenia w życie. Byłyby one zanadto trudne do zaakceptowania przez przeciętną osobę. Karta może pokazywać, że wybrany przez nas cel jest już w zasięgu ręki, przybliża się wielkimi krokami.

Karta  Król monet – przyszłość relacji

Związki uczuciowe: Król monet

Król denarów wskazuje na trwałość związku, bezpieczeństwo oraz mocne fundamenty. Partner będzie starał się szczególnie zapewnić bezpieczeństwo materialne. Miłość manifestuje gestami, tym co robi. Z drugiej strony może pojawić się jednak kłopot z werbalnym okazywaniem miłości. Nie powinno się jednakże naciskać, ponieważ miłość to nie jedynie czułe słowa.

Wydarzenia: Król monet

Król denarów wskazuje, iż nadchodzą miłe chwile. Jeżeli coś było dla nas priorytetową sprawą, to z pewnością skończy się sukcesem. Ogólnie będziemy czerpać zyski na różnych obszarach. Możemy poznać osobę, dzięki której poprawi się nasza pozycja życiowa.

Porady od karty Król monet

Król monet uczy cierpliwości. Jedynie, kiedy nauczymy się czekać, możemy liczyć na niezwykłe efekty. Nie warto działać pochopnie, gdyż wtedy osiągnięcie nie będzie aż tak zadowalająca. Trzeba uwzględnić, jak oddziaływanie czasu będzie się odbijał na rezultatach. Wskazany spokój ducha.

Król monet jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie charakteryzowała się upodobaniem do dóbr materialnych. Jej postrzeganie świata i rozumowanie jest uporządkowane, uzasadnione, z sensem. Wszystko próbuje zrobić, jak najlepiej umie. Często pracuje na najwyższych stanowiskach.

Król monet – w uczuciach

Zjawi się osoba, która będzie pragnęła dla nas dużo zrobić. Pragnie urealniać wszelkie nasze marzenia. Jej celem jest spowodować, byśmy stali się usatysfakcjonowani ze swojego życia. Wielokrotnie jest zamknięty w sobie, a decyzja dotyczącą wejścia w związek potrzebuje czasu. Jest to odpowiednia osoba na męża. Co ciekawe karta sugeruje, że możemy napotkać tę osobą w momencie związanym bezpośrednio z finansami.

Sfera finansowa: Król monet

Pozytywny okres w sferze finansów. Niejednokrotnie sygnalizuje awans, ale także i rozmnożenie majątku. Może pokazywać spotkanie właściwej osoby, która wesprze naszą firmę (sponsora) albo podzieli się rozwiązaniem jak powiększyć dochody.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie