Karta As mieczy – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta As mieczy – przyszłość relacji

As mieczy – ogólnie

As mieczy pokazuje zakończenie okresu zagubienia. Należy zastopować emocje oraz skoncentrować się na logicznym myśleniu. Jest pewnego rodzaju rozwiązaniem na nurtujące pytania i problemy. Emocje są niedobrym doradcą. Chłodna analiza sytuacji bez pomocy emocji jest sposobem na nabranie świeżego, innego spojrzenia na świat. Należy również nabrać więcej motywacji. As mieczy równie dobrze może starać się nam powiedzieć, że niezbędne będzie pozostawienie świata fantazji za sobą. Rzeczywistość objawi nam się taka, jaką jest naprawdę. Co może być dość bolesnym przeżyciem. Niejednokrotnie bowiem wyobrażenia nijak mają się do tego, co jest prawdziwe i jak wygląda w rzeczywistości. Uwzględniać należy tylko fakty.

Karta  As mieczy – przyszłość relacji

As mieczy – w uczuciach

Karta pokazuje, że może zjawić się charakterystyczny wielbiciel. Niestety as mieczy wróży samotność. Dlatego, nawet jeżeli wejdziemy w ten związek, to nie będzie cieszył się długim stażem. Samotność da o sobie znać i pojawi się potrzeba spędzenia czasu z innymi bądź odnowienia kontaktów. Innym znaczeniem może być przeanalizowanie przeszłości i wyciągnięcie wniosków.

Wydarzenia: As mieczy

As mieczy zapowiada nowy etap w życiu. Należy powiedzieć nie i zachować zdrowy rozsądek, być zdecydowanym i odrzucić tchórzostwo. Instrumenty te są w tym momencie nieodzowne. Sytuacja zmusi nas do tego, żeby wykazać się obfitością umiejętności.

Porady od karty As mieczy

Trzeba kierować się siłą umysłu. Uczucia mogą przedstawiać błędne wnioski. Przygotujmy się wewnętrznie na początek czegoś nowego. Nie bójmy się zmian. Obecnie trzeba wprowadzić w życie nowe pomysły i plany.

As mieczy jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej drodze będzie cechowała się skłonnością do gadulstwa. Rzadko przestaje mówić i najczęściej nie brakuje jej słów. Trudno wejść jej w słowo i „zbić ją z tropu”. Konwersacje to coś, co dodaje jej skrzydeł, napędza ją.

Związki uczuciowe: As mieczy

Karta nie ukazuje niczego dobrego. Stara się powiedzieć nam, iż wyobrażenia na temat partnera były niepotrzebne i niezbędne będzie przejrzenie na oczy. Na chłodno przemyślmy, kiedy po raz ostatni czuliśmy bliskość, zrozumienie czy też miłość. Odpowiedź będzie negatywna… As mieczy pokazuje to, że czas się rozstać. W przeciwnym wypadku będziemy tkwić w związku, w którym nie ma miejsca na miłość. Za dużo w nim analizowania, chłodu emocjonalnego, interesowności.

Sfera finansowa: As mieczy

Nadejdą wydarzenia sprawdzające naszą wytrzymałość psychiczną. Negocjacje, ocenianie, konwersacje, kompromisy to część zadań, które będzie należało wykonać i bronić siebie. Być może będzie trzeba zmienić warunki pracy lub też elokwentnie zderzyć się ze złośliwym współpracownikiem.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie