Karta 3 kielichów – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta 3 kielichów – przyszłość relacji

3 kielichów – ogólnie

3 kielichów nazywana jest też 3 pucharów. To okres rozrywki, celebrowania, relaksu. Pokazuje, że człowiek powinien radować się z życia. Zapomnieć o kłopotach i przestać się zamartwiać. Poświęcić czas na spotkania z bliskimi przyjaciółmi. Nadciągnęła okazja na to, by zepchnąć na bok codzienne kłopoty. Optymizm i tryskająca pozytywna energia. Życie towarzyskie na nowo się odrodzi, a pretekstów do imprez będzie aż nadto. Ślub, zaręczyny, urodziny, narodziny dziecka to prawdopodobne zdarzenia w najbliższym czasie. Karta czasem pokazuje, iż człowiek stara się schować cierpienie i smutek za maską życzliwego uśmiechu. Jest aktorem, który udaje, iż jest szczęśliwy i zadowolony z życia.

Karta  3 kielichów – przyszłość relacji

3 kielichów – w uczuciach

Spora okazja na odwzajemnione uczucie. Osoba ta będzie nas fascynowała. 3 pucharów jednak symbolizuje nietrwałe, gorące romanse z tego powodu nie ma co mieć nadziei na ustatkowanie się. Nie warto wciągać się w tę relację pod kątem emocjonalnym, gdyż skończy się jedynie na gorących momentach bez obietnic. Ponadto, osoba ta może w tym samym czasie mieć wielu partnerów.

Wydarzenia: 3 kielichów

Skończymy szczególnie trudny etap w życiu. Zamiast niego pojawi się nowy, pozytywny okres. Znalezienie rozwiązania problemów, kompromisy, docenianie obecności innych. Wesołe chwile i udany czas spędzony w gronie najbliższych. Przyjęcia okolicznościowe takie jak chrzest, komunia, ślub, urodziny.

Sfera finansowa: 3 kielichów

Obecne działania mogą zaowocować w przyszłości. Ogólnie pozytywny czas w sferze zawodowej. Pojawi się wiele okazji do przyjęć firmowych lub urlopów. Możliwość premii, darmowa pomoc ze strony Państwa w realizacji projektu.

Związki uczuciowe: 3 kielichów

3 kielichów mówi o tym, iż nie tylko partnerzy są obecni w tym związku. Osoby trzecie także oddziałują na tę relację. W pozytywnym aspekcie nierzadko oznacza wspólne chwile z rodziną, dobre kontakty z teściami. Wiele okazji do przyjęć rodzinnych. Obecność rodziny. W negatywnym kontekście może oznaczać, iż trafi się osoba 3, z którą partner będzie nas zdradzał bądź jedynie zaproponuje nam trójkąt w sypialni.

Porady od karty 3 kielichów

3 pucharów każe nam nie zapominać o radości. Powinno się znaleźć czas na rozrywkę, śmiech i optymizm. Nie wolno żyć samymi zobowiązaniami, gdyż człowiek jest wówczas „martwy”. Należy podjąć działania, które napełniają optymizmem i znaleźć ludzi emanujących pozytywną energią. Nauczmy się w końcu cieszyć życiem!

3 kielichów jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce, będzie uwielbiać imprezy. Może być duszą towarzystwa, bo nie brakuje jej uroku osobistego. Ponadto umie się wypowiadać, a ludzie po prostu chcą jej słuchać. Wiecznie zadowolona i uśmiechnięta. Wielokrotnie jest autorytetem.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie