Karta 2 mieczy – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta 2 mieczy – przyszłość relacji

2 mieczy – ogólnie

2 mieczy pokazuje człowieka, który wpadł na ciekawy pomysł i ma 2 możliwości drogi. Karta niejednokrotnie mówi o tym, że logiczne nastawienie do nowej idei skutkuje jej porażką. Za duży czas przeznaczony na rozterki, analizę, zastanawianie się też nie jest zalecany, bo może skutkować utratą szansy na to, aby pomysł wprowadzić w życie. Sytuacja przyjmuje postać układanki, której fragmenty nie pasują do siebie, a my nie możemy dojrzeć, z jakiego powodu tak jest. Staramy się ze wszystkich sił ułożyć całość. Jednak w dalszym ciągu postrzegamy niezgodność. 2 mieczy ukazuje strach, wahanie, trudności emocjonalne. Dlatego zjawia się mocna potrzeba przemyślenia sytuacji tylko za pomocą racjonalnego umysłu nienaruszonego emocjami. Trudności mogą nas przerosnąć, dlatego karta uczula na to, by nie uciekać przed kłopotami.

Karta  2 mieczy – przyszłość relacji

2 mieczy – w uczuciach

Przedmiot zainteresowania nie jest do nas pozytywnie nastawiony. Miotają nim lęki, a w głowie tworzą się ponure scenariusze. Naturalnie przyczyniamy się do bólu tej osoby tylko w jej głowie. Niestety udowodniając jej, iż mamy dobre serce nic nie wskóramy. Nie da się zdobyć zaufania niedowierzającego człowieka.

Związki uczuciowe: 2 mieczy

Przyszedł czas na podjęcie trudnych decyzji. Co najmniej jedno z partnerów cechuje bierność, wątpliwości i uczucia przemarznięte zimnem. Możemy nie czuć bliskości. Odnosić wrażenie, że nic nie łączy nas z partnerem. Można mieszkać razem a w rzeczywistości żyć osobno. Co często ukazuje 2 mieczy.

2 mieczy jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej drodze, będzie pełna rozterek. Zwykle ustawia się z boku. Nie lubi zwracać na siebie uwagi i sprawia wrażenie osoby pozbawionej uczuć. Nie uzewnętrznia się za bardzo, dlatego może być trudno do niej dotrzeć.

Sfera finansowa: 2 mieczy

2 mieczy ukazuje, iż nie jest to pomyślny okres dla sfery zawodowej. Mogą pojawić się trudności ze znalezieniem pracy. Dla osób posiadających własną firmę mogą zjawić się komplikacje, które będą wymagały wprowadzenia w życie niełatwych posunięć. Karta równie często wskazuje na bierność w sferze materialnej.

Porady od karty 2 mieczy

Najlepiej kierować się obiektywizmem. Pokój wewnętrzny to coś, czego w tym momencie najbardziej potrzebujemy. Dziś warto postawić na relaks, ponieważ uczucia, niesłabnące rozterki oraz skryte obawy są niedobrym przyjacielem w podejmowaniu postanowień lub też analizowaniu.

Wydarzenia: 2 mieczy

2 mieczy to naprawdę trudny czas. Przeważają w nim przemyślenia oraz niezdecydowanie. Sytuacja będzie wymagała od nas podejmowania postanowień. W tym samym czasie dostępnych jest kilka opcji, co nie ułatwia rozwiązania kłopotu. Nie muszą być to sprawy dużej rangi, aczkolwiek możemy w środku przeczuwać, iż robimy coś wbrew własnej woli bądź też odczuwać sprzeczne emocje.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie