Karta 6 monet – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta 6 monet – przyszłość relacji

6 monet – ogólnie

6 monet nazywana jest również 6 denarów. W sytuacji miłości karta pragnie, byśmy przemyśleli, czy jedno z partnerów jest ukierunkowane, żeby ofiarowywać oraz się dzielić. Drugie z kolei głównie jest biorcą. Nie jest zachowana równowaga. 6 monet w ogólnym sensie pokazuje realną istotę sprawiedliwości i próbę odpowiedniego odtworzenia równego podziału. Człowiek chętnie dzieli się swoimi zasobami, gdyż zależy mu na tym, by życie było tak samo przychylne dla wszystkich. Niczym wybawiciel stara się oddać to, o czym zapomniał los. Odnajduje w tym pokój ducha. 6 monet doradza, abyśmy zastanowili się, czy nie jesteśmy tylko biorcami. Czy bezinteresowna pomoc jest dla nas najważniejsza? Czy gra znaczącą rolę w naszym życiu?

Karta  6 monet – przyszłość relacji

Sfera finansowa: 6 monet

Pomyślne skutki zauważalne dzięki szóstce denarów to anulowanie długu, zaliczka, premia, podwyżka. Generalnie powodzenie w sferze materialnej. Może sygnalizować także wyróżnienie lub też stypendium. Jeśli obecnie nie brakuje nam pieniędzy, to my powinniśmy wykazywać hojność wobec innych. Jako właściciel firmy możemy przyznać premię pracownikom.

Porady od karty 6 monet

Skupmy się na jakości relacji z innymi. Czy ktoś nie wykorzystuje nas, nie oferując nic w zamian? Czy odczuwamy, iż jesteśmy traktowani z wzajemnością? 6 monet przypomina o tym, że we wszechświecie powinien istnieć idealny balans dawanie/branie.

6 monet jako osoba

Osoba, która stanie na naszej ścieżce, będzie służyła nam pomocą. Może to działać w drugą stronę, zatem my pomożemy jej. Forma może być różnoraka – wsparcie emocjonalne, doświadczeniem życiowym bądź też konieczna pożyczka do spłaty kredytu (może wprost przesłać pieniądze bez informowania).

Związki uczuciowe: 6 monet

Z jednej strony 6 monet sugeruje, iż warto pomyśleć nad tym, czy jedno z partnerów nie musi prosić o zainteresowanie, uczucie, pieniądze. Z drugiej jednakże najczęściej przedstawia pomyślne, sprawiedliwe funkcjonowanie relacji. Proporcja dawania/brania jest idealna. Wsparcie, pomoc, zrozumienie jest w tym przypadku czymś normalnym.

6 monet – w uczuciach

Nowy przedmiot westchnień jest szczodry oraz ma wiele do zaofiarowania. Chce się nami zająć, jest uczynna i służy pomocą. Jeżeli po raz któryś związek nie udał się, to trzeba przemyśleć nasze zbytnio wygórowane pragnienia. Możliwe, że też byliśmy za bardzo łapczywi, a za mało skorzy do działań na rzecz partnera.

Wydarzenia: 6 monet

Nadarzą się okazje do rozpoczęcia akcji charytatywnych np. zbieranie plastikowych zakrętek dla podopiecznych fundacji lub zbiórka żywności. Jeżeli żyjemy ubogo, to możliwe, że ktoś da nam wsparcie materialne.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie