Karta Świat – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta Świat – przyszłość relacji

Świat – ogólnie

Świat (Wszechświat) oznaczony jest numerem 21. Reprezentuje początek. Przypomina nam, że zasoby wszechświata są nieskończone. Jest dużo tajemnic do odkrycia. Pokazuje to, że pewien etap się zakończył, jednakże podróż życia nie ma końca ani celu. Tak samo, jak koło. Nie da się wskazać początku ani końca. Karta pragnie wyzwolić nas od czegoś, co nas powstrzymuje, uniemożliwia rozwój. Czasami możemy ziać niechęcią do tej karty, gdyż wymusza pożegnanie z czymś ważnym. Na pewno byliśmy mocno przywiązani. Jako efekt bolesnej straty, pojawia się wrażenie niesprawiedliwości losu, smutek i pretensje. Jednak po czasie zauważymy, iż było to konieczne, żeby zyskać nowe możliwości i otworzyć się na nie.

Karta  Świat – przyszłość relacji

Świat – w uczuciach

Karta często mówi o nowej, szczęśliwej miłości. Jeśli w tym momencie jesteśmy w związku, to może zwiastować zakończenie go. Szczególnie, jeśli w jakiś stopniu uniemożliwia nasz rozwój. Intuicja podpowie nam, które przesłanie karty powinniśmy wybrać.
Uwaga! Karta może sugerować poznanie interesującej osoby innej narodowości!

Porady od karty Świat

Karta doradza, żeby zaprzestać przywiązywać się do osób, miejsc, przedmiotów. Konieczne jest otwarcie się na nowe. Życie przeszłością, niekończące się wspomnienia wywołają nostalgię i sprawią, że nie będziemy chcieli skończyć jakiegoś etapu w życiu. Jest to nieuchronne i musimy się z tym pogodzić. Jednak nie zapominajmy, że koniec to początek czegoś nowego.

Świat jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej drodze nie będzie traciła czasu na to, aby siedzieć w mieszkaniu. Nie ma problemu z mówieniem wprost, a konwersacja z nią jest niesłychanie interesująca. Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź jest prosta – myśli wielokierunkowo. Zauważymy, że jest ciekawa świata, dlatego zajmuje się kilkoma rodzajami hobby.

Sfera finansowa: Świat

Świat może mówić o tym, iż uda nam się odnaleźć nasze miejsce na ziemi. Może to odnosić się do firmy, która proponuje tak dobre warunki, że będziemy pragnęli zostać tam na stałe. Równie dobrze może to zwiastować, że uda nam się w końcu odnaleźć powołanie.

Wydarzenia: Świat

Karta może zapowiadać sławę, dobre wrażenie w oczach innych oraz kontakty z cudzoziemcami. Ukazuje, że osiągnęliśmy zamierzony sukces. Wszechświat przypomina nam, że jest to okres, w którym będzie nam się powodziło na wielu płaszczyznach.

Związki uczuciowe: Świat

Może sygnalizować narodziny dziecka. W miłości poczujemy się szczęśliwi oraz spełnieni. Konflikty dobiegną końca i nastąpi pojednanie. Możemy odetchnąć z ulgą, bo skończył się okres nieszczęśliwych wydarzeń.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie