Karta Gwiazda – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta Gwiazda – przyszłość relacji

Gwiazda – ogólnie

Gwiazda oznaczona jest numerem 17. Reprezentuje uzdrowienie, inicjatywę. Jest zawsze pomyślną wróżbą. Przynosi pocieszenie człowiekowi, dodaje mu otuchy oraz uprasza, by nie tracić nadziei. Przypomina o tym, że najmroczniejsze momenty wreszcie ustąpią drogę jasnym, pozytywnym chwilom. Może zwiastować koniec choroby, sukces w pracy, w której się do tej pory nie układało. Wszechświat otacza nas opieką, także powinniśmy mu zaufać. Karta wskazuje, aby się nie zamartwiać. W końcu wszystko dobrze się ułoży. Dodaje nam twórczych zdolności, dlatego też jesteśmy w stanie odmienić swoje życie. Często jest następstwem karty Wieża, która przynosiła za sobą spustoszenie. Ufnie patrzmy w przyszłość i uspokójmy się, bo Siła Wyższa nad nami czuwa. Nie ośmielmy się stawiać małych kroków. Stać nas na coś wymagającego większego wysiłku!

Karta  Gwiazda – przyszłość relacji

Porady od karty Gwiazda

Nie martwmy się zbytnio, gdyż Wszechświat otacza nas opieką. Odczujmy dobroć, która na nas spływa. Uwierzmy, że wszystko pomyślnie się ułoży. Doceniajmy i zaufajmy, iż Siła Wyższa ma nieograniczoną siłę! Zajmijmy się uzdrawianiem ciała fizycznego, ducha oraz umysłu. Skoncentrujmy się na szczęściu i podążajmy w jego kierunku.

Sfera finansowa: Gwiazda

Pomysłowość w karcie symbolizuje zawody, w których można ją spożytkować. W pracy pisarza, copywritera, reżysera powinniśmy uzyskać dobre wyniki. Kreatywność to także znalezienie pomysłu na niezły zarobek! Może przepowiadać też zadowolenie z pracy twórczej oraz wskazywać, iż to właściwa dla nas ścieżka zawodowa!

Związki uczuciowe: Gwiazda

Gwiazda sygnalizuje doskonalenie sfery duchowej. Wskazuje więc na połączenie dusz. W związku zagości zrozumienie, harmonia, brak nieporozumień, bliskość. Często zwiastuje łatwość zajścia w ciąże! Jeżeli związek jest toksyczny, to możemy oczekiwać zakończenia związku. Uzdrowienie można zyskać jedynie przez „wyrzucenie trucizny”.

Gwiazda – w uczuciach

Pewność siebie, pozytywny nastrój, szczerość to cechy, które ułatwiają wejście w nową relację. Są to pożądane cechy przez społeczność i takie osoby mają prościej poznać kogoś nowego. Karta pokazuje romantyczne chwile. Eremita jako dobrotliwy znak pełen zezwala na to, by w krótkim czasie odnaleźć miłość.

Wydarzenia: Gwiazda

Sytuacje, które będą pojawiały się w nadchodzącym czasie, będą związane z artyzmem. Możemy odwiedzić galerie sztuki, muzeum albo spotkać artystę. Pojawią się oferty pracy dotyczące artystycznych zawodów albo warsztaty zrzeszające artystów w najbliższej okolicy. Karta pokazuje zawieranie znajomości lub rozpoczęcie czegoś nowego w życiu.

Gwiazda jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce, może być zakochana lub też otaczać dobrocią innych. Prawdopodobnie będzie uczęszczała na fizjoterapie bądź rehabilitację, ponieważ Eremita oznacza uzdrowienie. Cechuje ją spokój ducha, zrównoważenie oraz atrakcyjność fizyczna. Dzięki niesamowitej urodzie może pracować jako aktorka, fotomodelka.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie