Karta 3 monet – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta 3 monet – przyszłość relacji

3 monet – ogólnie

3 monet nazywana jest też 3 denarów. Wskazuje na proces twórczy i ukazuje człowieka poświęcającego siebie całego w trakcie wykonywania pracy. Karta wskazuje na bezmiar mądrości, jaką człowiek ma w danej dyscyplinie. Uzyskany został zgoła stopień specjalisty, geniusza, mistrza. Powinniśmy napawać się dumą z tego, że udało nam się dotrzeć na samą górę. Pochwalić oraz docenić samych siebie. Bez wątpienia można zdobyć się na śmiałość i dzielić się kompetencjami z mniej doświadczonymi ludźmi. 3 monet sugeruje, że przekazanie wiedzy przyniesie dobry rezultat w przyszłości. Współdziałanie skończy się niewątpliwym powodzeniem. 3 monet może po prostu symbolizować nadciągające osiągnięcia.

Karta  3 monet – przyszłość relacji

Związki uczuciowe: 3 monet

Nadszedł okres wznoszenia solidnych fundamentów w związku. Możemy poczuć się niekochani przez brak czułych, romantycznych słów. Jednak miłość ujawni się w inny sposób, bardziej namacalny. Nie będą miały miejsca przyrzeczenia bez pokrycia. Będzie można zauważyć pracę nad związkiem w postaci wdrażania zmian dostrzegalnych gołym okiem. Partner może nam np. zafundować wizytę u fryzjera lub w ramach niespodzianki naprawić auto (bez wcześniejszej prośby).

3 monet – w uczuciach

Pomyślna wiadomość dla osób samotnych, które gotowe są na wieloletni, poważny związek. 3 denarów może się objawić troszczeniem się o drugą osobę przez widoczne gołym okiem posunięcia. Obie osoby będą w równym stopniu dbać o to, aby na dobre pożegnać preteksty do kłótni. Zaangażują się w relację i zrobią wszystko dla szczęścia związku.

Sfera finansowa: 3 monet

Praca będzie wymagała znacznego wysiłku. Możliwe, że będzie należało rozpocząć wszystko od początku np. otwarcie swojej działalności oraz rozwijanie jej w inny sposób. Dla pracowników może sygnalizować zmianę branży. Nadchodzi czas pełen stresu. Organizacja, planowanie, konkursy, poszukiwanie oryginalnych sposobów, konieczne kursy. Ogólnie natłok obowiązków.

Wydarzenia: 3 monet

Większość sytuacji będzie dążyła do tego, abyśmy ujawnili nasze predyspozycje oraz spożytkowali je w szlachetnych zamiarach. Czeka nas kooperacja. Ludzie docenią nasze zdolności. Doświadczą olśnienia i nareszcie nas dostrzegą. Możemy np. wziąć udział w konkursie i wyróżnić się wśród innych członków drużyny.

Porady od karty 3 monet

Trzeba przyglądnąć się środowisku, w którym żyjemy i zastanowić, w jaki sposób możemy pomóc. W tym czasie ważne jest ujawnienie oraz spożytkowanie własnych talentów dla dobra innych. Pomyślmy jaką cechą wywołujemy uznanie w innych osobach i jak możemy ją wprowadzić do czyjegoś życia. Tak, żeby współpraca przyniosła jak najlepszy rezultat.

3 monet jako osoba

Osoba, która stanie na naszej ścieżce będzie rzucała się w wir pracy. Nie ma chwili wypoczynku. Trójka denarów symbolizuje, iż jest sumienna, szczera oraz doskonale pokonuje kłopoty. Może sprawiać wrażenie osoby nie bardzo sympatycznej.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie