Karta 9 mieczy – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta 9 mieczy – przyszłość relacji

9 mieczy – ogólnie

9 mieczy przedstawia wagę nieustającego stresu w życiu człowieka. Powstał on w wyniku tego, że wzięliśmy na siebie za dużo. Myśleliśmy, że uda nam się połączyć ilość obowiązków z odpornością psychiczną i starczy sił na zwalczenie problemów. Tak się jednakże nie wydarzyło dlatego też towarzyszy nam silny strach. Analizujemy, co będzie dalej. Analizujemy najmniejsze detale, które doprowadzają nas do zderzenia się ze ścianą czarnych scenariuszy. Głowa wypełniona jest wszechogarniającym odczuciem pecha. Człowiek spodziewa się najgorszego od życia. Karta podejmuje wysiłek nauczenia nas, że wyobraźnia nie ma nic wspólnego ze światem realnym. Tragedie puszczane w naszej głowie jedna za drugą, tylko tam pozostaną.

Karta  9 mieczy – przyszłość relacji

Sfera finansowa: 9 mieczy

Sprawy przyjmą zawiły przebieg. Może to się objawić długami, których uregulowanie nie jest takie łatwe. W pracy zaś towarzyszyć będą nerwy powiązane choćby z kłopotami w pracy. Jako osoba bezrobotna możemy mieć kłopot ze znalezieniem posady. Pokażą się sytuacje, z których ciężko się wydostać.

9 mieczy jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce, będzie przede wszystkim przytłoczona problemami. Z tego powodu może opowiadać nam o własnych problemach, by choćby na chwilę zrzucić z siebie natłok zobowiązań. Ponadto, będzie pracować na stanowisku, które wymaga wzmożonego wysiłku intelektualnego.

Związki uczuciowe: 9 mieczy

Karta wskazuje na wyrzuty sumienia. Związek nie będzie obfitował w czułość. Co najmniej jedno z partnerów potrzebuje uczucia, serdeczności, miłości. Może zjawić się też uczucie tęsknoty oraz osamotnienia w relacji. 9 mieczy pokazuje na to, że prędzej czy później związek się zakończy. Możliwe, że nie da się go uratować.

9 mieczy – w uczuciach

9 mieczy pokazuje na to, iż pojawia się natłok pesymistycznych myśli. Powracanie do momentów cierpienia nie jest wcale budujące. Podejście do przypuszczalnego związku na zasadzie „i tak się nie uda”, „nic z tego nie będzie”, „z pewnością mnie skrzywdzi” zamyka drzwi do szczęśliwej miłości. Najlepiej szybko wycofać się z takiego związku.

Wydarzenia: 9 mieczy

Nadchodzą chwile, które uniemożliwią nam zaznanie chwili spokoju. Trzeba oczekiwać negatywnych wieści, życia w ciągłym napięciu. Nieustannie będzie trzeba coś poprawiać, czymś się zająć. Problemy gonią nas bezustannie. My zaś musimy stawiać im czoła bez wytchnienia.

Porady od karty 9 mieczy

Nie wolno zamykać się w sobie. Drugi, bliski człowiek potrafi dać pociechę. Opowiedzenie komuś o własnych problemach może przynieść nie tylko wytchnienie, lecz i rozwiązanie kłopotu. Oczywiście ważne, by empatia była nieodłącznym elementem jego charakteru. 9 mieczy prosi, żeby kontrolować swoje myśli, gdyż to one są przyczyną bólu.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie