Karta 7 monet – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta 7 monet – przyszłość relacji

7 monet – ogólnie

7 monet nazywana jest także 7 denarów. Prezentuje sytuację, w której człowiek skończył przedsięwzięcie. Przelał w nie całą swoją siłę oraz poświęcił czas. Nastał czas, w którym pozostało mu tylko czekać na pokazanie się pierwszych efektów. Powinno się oddać sprawy w ręce wszechświata oraz pozwolić mu dokonać dla nas zmian. Często towarzyszy temu poczucie bezsilności. Karta jednak wyraźnie pokazuje, iż nic więcej nie da się zrobić. Człowiek mentalnie nastawiony jest na czerpanie korzyści ze swoich dokonań. Aczkolwiek siódemka monet namawia do tego, by przyjrzeć się efektom pracy oraz dokonać słusznej oceny. Oczywiście jedynie wtedy kiedy czujemy, iż jest to niezbędne.

Karta  7 monet – przyszłość relacji

Związki uczuciowe: 7 monet

Uwidocznią się ograniczenia. Aktualnie stoimy w miejscu i nie możemy nic więcej zrobić. Nie wiemy jakie efekty spowodują dotychczasowe posunięcia. Wypada zastanowić się, jak działa związek i to jakie zdarzenia miały miejsce do teraz. Co kluczowego się działo? Czekanie na odpowiedź losu to jedyne co możemy zrobić według 7 denarów.

7 monet jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej ścieżce będzie cechowała się samodzielnością szczególnie w sferze zawodowej, entuzjazmem. Nieustannie będzie podnosiła poprzeczkę, jeżeli chodzi o osiągnięcia. Całą energię poświęci na realizowanie wybitnego projektu. Na co dzień może sprawiać wrażenie osoby niewyróżniającej się z tłumu. Lubi uporządkowanie oraz jest mało pewna siebie.

Sfera finansowa: 7 monet

W sferze zawodowej oznacza zatrzymanie się. Realizacja zobowiązań może wydłużać się w czasie. Starania nie są dostrzegalne przez kierownika, przez co premia nie jest osiągalna. Praca oddziałuje na nas wyczerpująco. Ponadto, nie czujemy już zadowolenia z niej. Uczucie braku wyników, zatrzymania się. Dla osób bezrobotnych może symbolizować to brak odpowiedzi albo brak interesujących ofert pracy.

Wydarzenia: 7 monet

Wydarzenia, które przyjdą, będą sprowadzać się do zatrzymania nas. Drugim wariantem jest ukazanie się efektów podjętych poczynań. Jeżeli czekamy na decyzję kredytową, to prędko nie nadejdzie. Przyjaciel może zwlekać z ważnym telefonem. Możemy wykazywać się znaczną aktywnością, a nie uzyskiwać efektów np. kilkugodzinne szukanie biletów na koncert. Ostatnia sztuka została wyprzedana minutę temu.

7 monet – w uczuciach

Siódemka monet mówi o tym, że będziemy czekać na wykonanie pierwszego kroku. Zniecierpliwienie, lęk, wątpliwości będą ciągle towarzyszyć. Mogą przybrać charakter obsesyjny. Osoba, na której nam zależy, może w ogóle być wyłączona emocjonalnie na związek. Koncentruje się na karierze zawodowej. Inną możliwością jest to, iż będzie robiła bardzo wolne ruchy w kierunku randek, wysyłania sygnałów zainteresowania.

Porady od karty 7 monet

Trzeba uzbroić się w cierpliwość. 7 monet namawia do tego, żeby cierpliwie usiąść i czekać na rezultaty. Zrealizowaliśmy już nawał pracy. Odważnie wypełniliśmy zadanie. Jedyne co może zaważyć na rezultat działań, jest czas oraz los. Wszystko zostaje w rękach wszechświata.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie