Karta As kielichów – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta As kielichów – przyszłość relacji

As kielichów – ogólnie

As kielichów nazywany jest także as pucharów. Symbolizuje głównie emocje, które wreszcie dotrą do człowieka. Mogą być tak negatywne, jak i pozytywne. Jest to karta szansy, toteż trzeba zastanowić się, jak można ją wykorzystać. Co jeszcze można ulepszyć? Może o czymś od dawna marzyliśmy a wreszcie warunki będą sprzyjać, by wcielić pomysł w życie? Często sygnalizuje rozpoczęcie nowej relacji. Wywrzemy pozytywne wrażenie na tej osobie, a ona nie będzie mogła się oprzeć. Z tego powodu as pucharów jest szansą na nową miłość. Jednakże od nas zależy czy chcemy zacząć nowy etap w życiu.

Karta  As kielichów – przyszłość relacji

As kielichów – w uczuciach

As pucharów pokazuje, iż będziemy mieć powodzenie. Pytając o określoną osobę odpowiedź jest łatwa – jest nami zainteresowana. Co więcej, zjawi się osoba, która będzie wzniecać w naszym sercu mieszaninę różnorodnych emocji.

Związki uczuciowe: As kielichów

Wielokrotnie wskazuje na wkroczenie związku na nowy poziom. Może to być propozycja oświadczyn, wspólne zamieszkanie albo decyzja dotycząca posiadania dziecka. Karta symbolizuje odrodzenie się uczuć, z tego powodu możemy spodziewać się romantycznych wyznań, randek, podarunków. Generalnie zakochujemy się „na nowo”. Przypomnimy sobie, co sprawiło, że pokochaliśmy tę osobę.

Wydarzenia: As kielichów

As kielichów mówi o chwilach, które będą wzbudzały w nas uczucia. Narodziny nowego członka rodziny, chrzest, ślub, oświadczyny, nieoczekiwane prezenty, spotkania z przyjaciółmi, na których sporo się dzieje. Może to być także start kariery, która dostarcza nam wielu uczuć bądź też skok na bungee dostarczający adrenaliny.

Sfera finansowa: As kielichów

As pucharów symbolizuje pracę pełną zadowolenia, zamiłowania, kreatywności. Możemy poczuć, że jesteśmy stworzeni do tego rodzaju pracy. Będzie to stała praca w pozytywnej atmosferze. Okoliczności będą sprzyjać, jeśli chodzi o otworzenie własnej działalności. Może to się objawić spotkaniem osoby, która stanie się partnerem biznesowym albo okaże się doradcą finansowym/inwestycyjnym/zawodowym.

As kielichów jako osoba

Osoba, która pojawi się na naszej drodze będzie cechowała się mnóstwem przeżywanych przez nią uczuć. Ma dziecięce, dobroduszne serce. Jest przyjacielska, pragnie pomagać. As pucharów to karta uczuć może więc obecnie z kimś się spotykać i mówić nam o drugiej osobie.

Porady od karty As kielichów

Pojawi się szansa na doświadczenie czegoś emocjonującego. To wydarzenie spowoduje, iż nasze życie nabierze jasnych barw. Dlatego nieodzowne jest, by być otwartym na wszelkie pomysły. W innym przypadku ominie nas coś nadzwyczajnego! Dziś jest pomyślny dzień na skończenie problemów, które ciągnęły się od jakiegoś czasu, zażegnanie zatargu. To okres, kiedy najskrytsze fantazje mogą stać się prawdą!

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie