Karta 8 kielichów – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta 8 kielichów – przyszłość relacji

8 kielichów – ogólnie

8 kielichów nazywana jest również 8 pucharów. Człowiek przeznaczył czas, wysiłek oraz potrzebne instrumenty, aby zrealizować przedsięwzięcie. Niestety pomimo tego, iż zrobił dosłownie wszystko, nie przyniosło to zadowalającego efektu. Jego potrzeby są niezaspokojone. Dlatego musi przestać się skupiać na tym pomyśle, traktując go jako część przeszłości. Niezbędne okaże się ruszenie w przód, ponieważ jedynie w ten sposób uzyskamy doświadczenie. Nie musi chodzić jedynie o wykonanie planu. 8 pucharów może symbolizować związek albo pracę, które powinno się ukończyć i poszukać nowych możliwości. Rozstanie z tym, co było znane na wylot. Być może coś długoletniego. 8 pucharów czasami symbolizuje towarzyszący nam niepokój.

Karta  8 kielichów – przyszłość relacji

Wydarzenia: 8 kielichów

Czeka dużo oryginalnych sytuacji. Możliwe spotkanie osoby, której nie widzieliśmy od wielu lat bądź też przeprowadzka. Decyzje, które wywierają duży wpływ na życie bądź też spotkania rodzinne są wysoce możliwym scenariuszem.

Sfera finansowa: 8 kielichów

8 pucharów jest symbolem niezadowolenia/braku zadowolenia. Dokładnie te uczucia będą towarzyszyć nam w najbliższym okresie. Poczujemy się niezrozumiani, niedocenieni, nieszanowani. Może pojawić się ochota niezwłocznego porzucenia miejsca pracy oraz perfekcyjne podłoże do zawiązania się konfliktu.

8 kielichów – w uczuciach

Lęk nie pozwoli na otworzenie się na nowy związek. Czeka nas poszukiwanie wolności. Prawdopodobnie otaczały nas osoby, które miały na nas zły wpływ. Raniły nas emocjonalnie. Dlatego chcemy samotnie kroczyć za szukaniem drogi życiowej. Straciliśmy wiarę w zbudowanie nowego pełnego miłości związku bądź stworzenie zdrowych, przyjacielskich relacji.

Porady od karty 8 kielichów

Skończy się coś, co było nam dobrze znane. Jeżeli czujemy się rozczarowani, smutni to wycofajmy się na zawsze albo tymczasowo. Trzeba wsłuchać się w głos serca, żeby wybrać odpowiednią ścieżkę. Tylko ono wie, co jest dla nas dobre. Odważmy się pozostawić przeszłość za sobą i otwórzmy się na nieznane.

Związki uczuciowe: 8 kielichów

Nie jest to optymistyczna wróżba. Nierzadko oznacza odejście jednego z partnerów, rozstanie. Brak intymności zarówno fizycznej, jak i uczuciowej. Pojawi się uczucie osamotnienia. Związek może zmienić się w relację na odległość z powodu wyjazdu drugiej osoby.

8 kielichów jako osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie cechowała się wielokrotną zmianą miejsca pobytu. Wciąż jej mało, jednakże do końca sama nie jest pewna, czego chce od życia. Jest niezdecydowana, przez co może być ciężko ją zrozumieć.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie