Karta 10 mieczy – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta 10 mieczy – przyszłość relacji

10 mieczy – ogólnie

10 mieczy oznacza moment, w którym spadliśmy na samo dno. Jest to wewnętrzna porażka. Zdajemy sobie sprawę z powagi sytuacji, w której się znaleźliśmy. Gorzej już być nie może. Jest to koniec etapu w życiu. Wyobrażenia dotyczące świata nie pokrywają się z rzeczywistością. Nie jest to jednak karta posiadająca jedynie negatywny wydźwięk. Pewna sprawa za bardzo przygniatała nasze serce i nareszcie możemy się od tego uwolnić. Pozostawić to, co nas tak bardzo bolało za sobą. Nadszedł czas, żeby odrodzić się na nowo. To od nas zależy jaką ścieżkę obierzemy. Tak jak dziecko musimy wypełnić się przeświadczeniami, światopoglądem, ideami. Zacząć wszystko od początku.

Karta  10 mieczy – przyszłość relacji

10 mieczy jako osoba

Osoba, która stanie na naszej ścieżce, będzie działać lekkomyślnie. Rozsądek nie jest jej silną stroną. Zgoła przeciwnie często postępuje bez namysłu, dlatego spotykają ją liczne konsekwencje. Ponadto, często podejmuje ryzyko.

Porady od karty 10 mieczy

10 mieczy doradza, żeby zapomnieć o przeszłości. Warto szukać metod, by załagodzić cierpienie. W tarocie 10 ukazuje koniec pewnego etapu i początek czegoś nowego. Karta może wskazywać także na nonsensowną walkę. Powinniśmy przyznać się do porażki i przestać się szarpać. Dalsza kontynuacja walki nie ma sensu.

Sfera finansowa: 10 mieczy

Wreszcie przejrzymy na oczy sferę zawodową. Dostrzeżemy, iż nasze postrzeganie rzeczywistości było mylne. Możemy stracić pracę, na której nam niesamowicie zależało. Jest to dla nas praca marzeń, czyli jest to niełatwy moment. W sferze materialnej nadciągają rozliczne straty.

Wydarzenia: 10 mieczy

Sporo bolesnych momentów. Niełatwe uczucia takie jak rozpacz, żal, smutek, rozczarowanie przybiorą nasilenie zbyt ciężkie do wytrzymania. Spotkają nas niespodziewane katastrofy, a nadmiar emocji jest normalną konsekwencją.

10 mieczy – w uczuciach

10 mieczy nie jest pozytywną kartą w sferze emocji. Wielokrotnie symbolizuje zakończenie relacji bądź też niespodziewane zakończenie znajomości. Należy jednak pamiętać, że smutne momenty są też nowymi, cennymi doświadczeniami. Powinno się z nich wyciągać wnioski i zdać sobie sprawę z tego, czego oczekujemy w związku i czego powinniśmy unikać, żeby był satysfakcjonujący. Dzięki cierpieniu odkrywamy i rozumiemy siebie.

Związki uczuciowe: 10 mieczy

Bolesne chwile. Rozstanie z toksycznym partnerem, nagłe opuszczenie przez partnera, wypalenie się uczucia bądź też przejrzenie na oczy, jaki związek był naprawdę. Trzeba spodziewać się odwołania zaręczyn, przekreślenia wspólnego czasu. Wygląda to tak, jakby partner zdecydował się bez oporów przekreślić relację i zapomnieć o uczuciu, które kiedyś łączyło.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie