Karta Księżyc – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta Księżyc – przyszłość relacji

Księżyc – ogólnie

Księżyc oznaczony jest numerem 18. Symbolizuje działanie psychiki. Wskazuje na przemiany i uzyskanie dojrzałości. Nierzadko zapowiada, iż rozpoczniemy inaczej pojmować świat. Podświadomość da o sobie znać i do głosu dojdzie intuicja. Dokona się w nas przemiana wewnętrzna. Karta pragnie powiedzieć, żeby nie kierować się jedynie umysłem. Trzeba wcielić w życie to, co podpowiada intuicja. Księżyc ujawnia sekrety, wyłania z ciemności prawdziwy kształt. Dlatego może symbolizować porzucenie złudzeń. Jego jasność umie uwydatnić urok. Czasami przesłanie karty jest wprost przeciwne- życie pełne nierzeczywistych wytworów.

Karta  Księżyc – przyszłość relacji

Porady od karty Księżyc

Cel będzie wymagał od nas całkowitej koncentracji. Nie warto przechodzić choćby na moment do świata fantazji. Powinno się Jednakże zwrócić uwagę na sny. Będą się tam skrywały porady i rozszyfrowanie naszego kłopotu. Dziś jest dobry dzień na to, by zdobyć doświadczenie. Pomimo wszystko trzeba działać rozważnie.

Wydarzenia: Księżyc

Sytuacje, które niebawem przyjdą, będą skutkowały zmianą myślenia o 180 stopni. Niezależnie gdzie to się wydarzy – w pracy, na spacerze, w domu. Z pewnością wywoła w nas gwałtowne emocje, skłoni do przemyśleń, a w rezultacie przyczyni się do zmiany światopoglądu.

Księżyc jako osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie kierowała się głosem serca. Odczuwa mocne emocje. Jej sny mogą być niezwykłe, ponieważ jej wyobraźnia nie ma końca. Z tego powodu byłaby świetnym reżyserem filmu/autorem opowiadania. Interesuje się wróżbiarstwem. Może czytać z dłoni, kart tarota, snów, kosmogramu. Co interesujące lubi działać na kilku płaszczyznach także ciężko określić jej zawód i konkretne hobby.

Księżyc – w uczuciach

Księżyc niejednokrotnie symbolizuje fantazjowanie o romantycznej miłości. Są to marzenia tak oderwane od realnego świata, że trudno w nich znaleźć zdrowego postrzegania związku. Ukazuje bogate wyobrażenia. Mogą to być fantazje seksualne, miłosne gesty oraz uniesienia. Czasami ukazuje spojrzenia rzucane ukradkiem. Jest to zafascynowanie przeżywane wewnętrznie.

Sfera finansowa: Księżyc

Księżyc doradza, by przyłożyć się do zobowiązań. Często zwiastuje utratę czegoś, czyli możemy zostać zwolnieni/zdegradowani. Lepiej zapobiegać niż leczyć z tego powodu należy poświęcić czas, żeby obowiązki wykonywać dokładniej aniżeli dotychczas. Sprawdźmy kilkakrotnie, gdyż jesteśmy na celowniku szefa.

Związki uczuciowe: Księżyc

W pozytywnym aspekcie przepowiada ciąże, W negatywnym zaś brak poczucia bezpieczeństwa ze względu na niełatwy przebieg wcześniejszego związku. Sytuacja stała się nieoczywista, toteż ciężko będzie zachować pozytywne wibracje. Trudno będzie się dogadać. Jest to okres kłamstw wobec drugiej osoby.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie