Karta Sąd ostateczny – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta Sąd ostateczny – przyszłość relacji

Sąd ostateczny – ogólnie

Sąd Ostateczny (Zmartwychwstanie) oznaczony jest numerem 20. Jest to wyższy poziom świadomości. Powinno się pomyśleć nad własnym postępowaniem. Co spowodują nasze działania? Jaki będzie ich rezultat? Złe postępowanie powinniśmy naprawić, przepraszając osobę, którą zraniliśmy. Możemy zapytać, jak moglibyśmy jej to wynagrodzić. Czego pragnie? Karta prosi o kolejny powrót do przeszłości. Analiza, wyciągnięcie wniosków, naprawienie popełnionych błędów pozwoli raz na zawsze zakończyć ten etap i zacząć wszystko od nowa. Tak, aby przeszłość przestała być koszmarem, który nas prześladuje.

Karta  Sąd ostateczny – przyszłość relacji

Sfera finansowa: Sąd ostateczny

W sferze zawodowej nadejdą liczne zmiany. Możemy przejść na emeryturę, a więc zakończyć jakiś etap. Równie dobrze możemy zyskać nowe możliwości. Lepsza świadomość pomoże w podjęciu pracy na właściwym stanowisku. Z tego powodu przebranżowienie się, zmiana kierunku studiów jest prawdopodobna.

Związki uczuciowe: Sąd ostateczny

Gwałtowne zmiany. Związek, który wygasał, może wzniecić się od nowa. Karta może reprezentować małżeństwo, narodziny dziecka. Jednakże zmiany nie muszą być dobre. Mogą działać odwrotnie. Sąd Ostateczny może więc zapowiadać rozwód, separacje, ulotnienie się miłości. Trzeba przemyśleć sferę miłosną, wyciągnąć wnioski i podjąć decyzję.

Sąd ostateczny – w uczuciach

Warto poprosić Wszechświat o odnalezienie miłości. Niechaj ukaże nam odpowiednią ścieżkę. Karta nierzadko uosabia całkowitą świadomość. Dlatego łatwo będzie dojrzeć zamiary spotkanej osoby. Jeżeli jesteśmy w trakcie spotykania się z osobą płci przeciwnej, to jest moment, gdy poznamy jego prawdziwe oblicze. Szlachetne, kochające serce będzie widoczne jak na dłoni! W najgorszym przypadku maska obnaży okropną osobowość.

Sąd ostateczny jako osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze podzieli się z nami szczęśliwą wiadomością – odnalazła już powołanie. Odczuwa, że znajduje się w odpowiednim miejscu. Wyznaje wartości, którym jest nadzwyczaj lojalna. Trudno zmienić taką osobę. Zmartwychwstanie opowiada o osobach, z którymi łączą nas więzy krwi.

Wydarzenia: Sąd ostateczny

Nadejdą istotne zmiany w życiu. W zasadzie wszystkiego można oczekiwać. Jest to zakończenie i rozpoczęcie czegoś nowego. Początek albo koniec. Małżeństwo bądź też rozwód. Praca lub też bezrobocie. Poznanie kogoś wartościowego bądź wyciągnięcie negatywnych wniosków na temat fałszywego przyjaciela. Prześwietlenie go.

Porady od karty Sąd ostateczny

W dniu dzisiejszym może przydarzyć się szansa do tego, by rozwiązać kłopot. Z tego powodu powinno się obserwować otoczenie, analizować i sprawdzać, czy nadszedł ten czas? Czy świat ułoży ciąg zdarzeń tak, żebyśmy mogli z niego czerpać i zakończyć trudne sprawy? Powinno się poświęcić się medytacji, pracy nad wnętrzem. Świat pragnie nam przewodzić, wsłuchajmy się w jego głos i pokornie podążajmy za nim. Zbliża się coś pomyślnego!

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie