Karta Giermek buław – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta Giermek buław – przyszłość relacji

Giermek buław – ogólnie

Giermek buław nazywany jest też paziem buław bądź też giermkiem kijów. Pokazuje, iż człowiek umie odnaleźć sposób na ujawnienie swojej odrębności i sprawnie ściąga na siebie uwagę. Robi to, gdyż posiada taką mocną, emocjonalną potrzebę. Paź buław wskazuje, iż zanim przystąpimy do realizowania zadania, najpierw lubimy zebrać potrzebne dane. Bez przyswojenia określonego poziomu wiedzy nie podejmiemy się przedsięwzięcia. Karta jasno wskazuje, że nadchodzą nowe koncepcje a razem z nimi próba zmiany ich tak, by ujrzały światło dzienne. Pasja oraz zapał do wprowadzenia modyfikacji w życie nie powinny nas zostawiać.

Karta  Giermek buław – przyszłość relacji

Giermek buław jako osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie charakteryzowała się pozytywnym usposobieniem, pociągiem do przygód, nadpobudliwością. Ludzie będą darzyć ją dużą sympatią. Możliwe, że będzie mieć również dość infantylny wygląd lub będzie miała typowe dla wieku dziecięcego cechy charakteru.

Sfera finansowa: Giermek buław

Pozytywny czas tak dla finansów, jak i sfery zawodowej. Istnieje możliwość, że wkład włożony w inwestycje zwróci się i to z nawiązką. Istnieje również prawdopodobieństwo zlecenia przez szefa nowych, niekonwencjonalnych zadań lub też projektów. Giermek buław może objawić się również awansem na wyższe stanowisko.

Związki uczuciowe: Giermek buław

Paź buław niejednokrotnie symbolizuje zachętę do rozpoczęcia czegoś nowego. Poszukiwanie przygód oraz próbę wprowadzenia do przestrzeni miłosnej nowości, świeżości, pasji. Monotonia dla wieloletniego związku jest zabójcza, więc warto go wyrwać ze szponów szarej codzienności.

Wydarzenia: Giermek buław

Nadciąga etap, w którym będziemy usiłowali zrealizować nasze cele. Wokół nas pojawi się dużo nowych rzeczy. Może to objawić się zmianą środowiska bądź natknięciem się na nową osobę, niespodziankami. Będzie się dużo działo. Karta może przejawić się otrzymaniem nietypowych wieści.

Giermek buław – w uczuciach

Paź kijów symbolizuje dla singli możliwość stworzenia relacji. Karta sugeruje także skoncentrowanie się wokół cielesnych potrzeb ciała. Z tego powodu spotkana osoba dąży do cielesności poprzez flirt lub też wielokrotnie inicjując spotkania. Niekoniecznie musi to być relacja na całe życie. Raczej nabierze luźnego kształtu.

Porady od karty Giermek buław

Obecny dzień przyniesie ze sobą jakieś niezwykłe, emocjonujące wydarzenia. Warto ujawnić własne wewnętrzne idee od nowa. Później zapoczątkować próbę zrealizowania ich. Powinniśmy definitywnie dowieść innym, iż stać nas wszystko. Przekazać oraz zademonstrować im, że nie istnieje dla nas przeciwność nie do przezwyciężenia.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie