Karta 6 kielichów – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta 6 kielichów – przyszłość relacji

6 kielichów – ogólnie

6 kielichów nazywana jest też 6 pucharów. Symbolizuje nostalgiczny powrót do przeszłości. Wracanie myślami do odległych przyjemnych chwil. Tęsknimy za czasami, kiedy wszystko było tak piękne no i łatwe. Działo się to najczęściej w dzieciństwie, dlatego chętnie przenosimy nasz umysł do tego etapu życia. Głównie gdy rzeczywistość nas rozczarowała. Karta prosi, by znaleźć drobne frajdy w czasie teraźniejszym. Obdarowywanie bliźnich, pomoc bądź też drobna przejażdżka hulajnogą mogą nadać życiu smak, a czasem zgoła sens. 6 kielichów może być także przestrogą, aby nie idealizować obecnej sytuacji. Lecz zawalczyć z nią w jej realnym wydaniu. Nie powinniśmy żyć również przeszłością.

Karta  6 kielichów – przyszłość relacji

Sfera finansowa: 6 kielichów

6 pucharów wskazuje na rodzinną atmosferę w pracy. Może pojawić się propozycja posady jako opiekun dziecka lub zwierzęcia domowego. Zawody artystyczne również są możliwe. Czeka nas emocjonalne zadowolenie z pracy.

6 kielichów jako osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze będzie cechowała się młodym wyglądem. Naturalnie dokumenty będą wskazywały na to, że jest starsza. Posiada artystyczną duszę. Ciekawi ją sztuka, historia, archeologia. Może pracować jako historyk, pisarz bądź też wolontariusz w domu dziecka.

Porady od karty 6 kielichów

Przestańmy się zamartwiać! Przegońmy złe emocje i stańmy się, przynajmniej na moment beztroskim dzieckiem. Tak przyjemnie jest cieszyć się życiem i przypomnieć sobie jak w zasadzie powinno ono wyglądać. Powinno się okazać przywiązanie przyjaciołom oraz rodzinie.

Wydarzenia: 6 kielichów

6 pucharów jest kartą wspomnień w związku z czym, należy w tym miejscu doszukiwać się nadciągających zdarzeń. Możemy znaleźć przedmiot, którym bawiliśmy się w dzieciństwie bądź też szukać informacji w aktach dotyczących naszej rodziny. Jest to czas bezpieczeństwa oraz stabilizacji – tak samo, jak było to w dzieciństwie.

6 kielichów – w uczuciach

Karta czasami wskazuje na pragnienie powrotu do dawnej miłości. W innym przypadku oznacza związanie dwóch bratnich dusz. Uwidacznia się chęć obustronnego troszczenia się o sobie, otaczania się bliskością. Często wróży relację z kimś poznanym dużo lat temu.

Związki uczuciowe: 6 kielichów

6 kielichów oznacza zupełne spełnienie emocjonalne. Karta może opowiadać o tym, że partnerzy są nieprzemijającymi dziećmi. Naturalnie przynosi to za sobą konsekwencje jednocześnie dobre, jak i niedobre dla relacji. Definiuje to też, jak relacja będzie wyglądała w przyszłości. Niejednokrotnie wskazuje na przywiązanie jednego z partnerów do przeszłości, co wstrzymuje rozwijanie się związku.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie