Karta 4 monet – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta 4 monet – przyszłość relacji

4 monet – ogólnie

4 monet nazywana jest też 4 denarów. Aktualnie człowiek zbiera dobra materialne oraz potrafi je odpowiednio wykorzystać. Niestety, ale wciąż nie nauczył się czerpać z nich zadowolenia. Wielokrotnie przydarzały mu się akty skąpstwa. Nie chce się dzielić tym, co ma z innymi. Na dodatek, unika jak ognia inwestowania pieniędzy na rozwój bądź własne przyjemności. 4 denarów niejednokrotnie wyraża przejmujący lęk przed stratą dorobku. Dzieje się tak bez względu na ilość posiadanych oszczędności. Niepewność jest wręcz paraliżująca. Człowiek bez przerwy martwi się, a co za tym idzie, w głowie pojawiają się czarne scenariusze, które efektywnie przekonują do rozpaczliwego trzymania się pieniędzy.

Karta  4 monet – przyszłość relacji

4 monet jako osoba

Osoba, która stanie na naszej drodze jest sumienna, dąży do realizacji planów, kieruje się zdrowym rozsądkiem. Nie lubi wydawać pieniędzy, wręcz odwrotnie – jest wręcz chciwa. Umie zarządzać produktywnie czasem. Tematy rozmowy przez nią poruszane mogą krążyć wokół wszystkiego. Byleby nie odnosiły się do niej bezpośrednio.

Wydarzenia: 4 monet

4 monet najprościej określić słowem – bierność. Z tego powodu zdarzenia, które będą się pojawiały, nie wywołają zmian, a prędzej zatrzymają nas w obecnym miejscu. Nadchodzące sytuacje mogą obnażyć przenikający nas strach przed zmianami. Uzmysłowią, czego w rzeczywistości się obawiamy.

Związki uczuciowe: 4 monet

4 monet nie oznacza pomyślnej wróżby. Oznacza to, iż związek stoi w miejscu, rutyna jest na pierwszym miejscu. Możliwe jest to, iż jeden z partnerów jest w związku ze względu na korzyści bądź też jest mu przykro skończyć relację, która w sumie „nie jest spełnieniem pragnień, ale w sumie to przyzwyczaiłem się i jest wygodnie”. Partner jest bierny uczuciowo. Równie dobrze, może oznaczać, że boimy się straty partnera. Jesteśmy zaborczy i najchętniej zamknęlibyśmy drugą osobę w klatce.

Sfera finansowa: 4 monet

Może pojawić się kompetentny pracownik lub też inny aspekt, który wzbudzi w nas obawę przed utratą zatrudnienia. Jednak 4 denarów symbolizuje stabilizację w płaszczyźnie zawodowej, która może objawić się propozycją zmiany umowy na czas nieokreślony bądź też lub też zmianę stanowiska na takie, które gwarantuje stałe zatrudnienie.

4 monet – w uczuciach

Apatia oraz brak działania. Obawa przed podjęciem inicjatywy. Należy pamiętać, iż osoba, która będzie chciała się z nami spotkać, będzie raczej nastawiona na profity. Z zimną krwią przekalkuluje czy opłaca się poświęcać czas na tę znajomość. Wreszcie może zadziałać to w drugą stronę i objawi się próbą kupienia naszej miłości.

Porady od karty 4 monet

4 denarów doradza, by człowiek przestał się bać. Pamiętał o tym, iż jak coś odejdzie, to pojawi się kolejne. Liczba otrzymanych możliwości jest nieograniczona. Raz utracona szansa nie oznacza, iż już nigdy więcej nie nastąpi. Bądźmy szczęśliwi i cieszmy się życiem.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie