Karta 3 buław – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta 3 buław – przyszłość relacji

3 buław – ogólnie

Karta 3 buław nazywana inaczej 3 kijów lub 3 pałek symbolizuje oczekiwanie na efekty wdrożonych zmian w życie. Niestety nie jesteśmy w stanie odmienić już biegu wydarzeń. Człowiek musi dostrzec początkowe korzystne efekty. Dopiero wtedy będzie mógł kontynuować dzieło, stawiając następny krok. 3 kijów ma ogromne znaczenie w naszym życiu, gdyż potwierdza, iż przeszłość pozostawiliśmy za sobą i nareszcie można skoncentrować się na przyszłości. Zachęca nas, że dokonaliśmy właściwej decyzji, wybierając teraźniejszą ścieżkę, równocześnie zatrzaskując na zawsze przeszłość. Od dziś towarzyszyć będzie klarowny, trzeźwy umysł. Czarno na białym – będziemy zauważać świat taki jakim jest faktycznie. Tak jak oświeceni.

Karta  3 buław – przyszłość relacji

Sfera finansowa: 3 buław

Przyszedł czas pracy wykonywanej na wysokich obrotach. Jednak odpowiednie zaangażowanie zapewni także wspaniałe efekty. Jest szansa na awans. Naturalnie tylko wtedy kiedy bez zarzutu na niego zapracujemy! Obecnie nie ma miejsca na marnowanie czasu w firmie.

3 buław jako osoba

Osoba, którą spotkamy na naszej drodze, będzie szczera oraz wiarygodna. Może mówić bez długiego zastanawiania się z tego względu, iż mówi bezpośrednio to, co w danej chwili przechodzi jej przez myśl.

Porady od karty 3 buław

3 pałek to pozytywna karta. Wskazuje, że my sami stwarzamy przeszkody. Należy uwierzyć, że wszystko jest możliwe. Wykorzystać skryte talenty. Teraz jest perfekcyjny czas na to, żeby zacząć działać, gdyż karta zdradza, że zadanie da pomyślny, przewidziany efekt.

Związki uczuciowe: 3 buław

Pogłębienie relacji. Generalny rozwój relacji. Może oznaczać to, iż jeden z partnerów pragnie większego oddania, czułości. Jeżeli zaś układa się fatalnie, to 3 buław ułatwia pojąć, że rozstanie nie jest końcem świata. Pogodzenie się z faktem, że wspólne życie czasem musi się skończyć, będzie o wiele prostsze.

Wydarzenia: 3 buław

Starania przyniosą spodziewany efekt. Pojawi się pragnienie zmian w różnych obszarach. To dobrze, gdyż 3 buław reprezentuje nie tylko osiągnięcia, lecz również korzystne warunki w spełnianiu dążeń.

3 buław – w uczuciach

Należy nareszcie puścić w niepamięć to, co nie zakończyło się szczęśliwie oraz w końcu otworzyć się na nowy związek. Czujemy wewnętrznie, że jesteśmy gotowi rozpocząć nowy rozdział. Jest pewna osoba, której od pewnego czasu się podobamy. Zapewne podjęła już decyzję i wkrótce postara się wkroczyć do naszego życia. 3 pałek oznacza zmiany w sferze uczuciowej, co może oznaczać nowy związek. Należy dać szansę tej osobie i nie zamykać się w twardej skorupie.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie