Karta 6 mieczy – przyszłość relacji

Magiczne wróżby z tarota

Karta 6 mieczy – przyszłość relacji

6 mieczy – ogólnie

6 mieczy wskazuje na stawianie następnych kroków do przodu. Wprawdzie nie dzieje się to w ogromnym tempie, lecz również nie towarzyszy temu słomiany zapał. Zmiany realizowane są bez przerwy. Człowiek wie jak działać i nie jest porywczy. Karta jest oznaką spokojnego tempa. Pokazuje, że człowiek nie powinien poddawać się uczuciom, a wprost musi potrafić je kontrolować. Ostrożności nigdy nie za dużo. 6 mieczy może również doradzać, że nadszedł czas, by zapomnieć o przeszłości i obrać nową drogę. Potencjalnie przykra sytuacja może zmienić się na naszą korzyść. Dzięki temu możemy wręcz dziękować losowi za niemiły incydent, ponieważ przyniósł nam więcej dobrego aniżeli złego.

Karta  6 mieczy – przyszłość relacji

6 mieczy – w uczuciach

Karta symbolizuje człowieka, który trzyma się z daleka. Przeszłość okazuje się ogromnie przykra. Tak trudna, że aż nierealne jest zaangażowanie się w nowy związek. To niestety wymaga otwartości, siły oraz zwalczania starych wzorców. Stale jest lęk, przed ponownym skrzywdzeniem. 6 mieczy ukazuje na możliwość stworzenia związku, jednak będzie on wymagał wiele czasu oraz poświęcenia. 6 mieczy wielokrotnie ukazuje związek na odległość.

Sfera finansowa: 6 mieczy

Nadejdą zmiany w sferze zawodowej. Możliwe, że szef zasugeruje nam wykonanie kursu podnoszącego kwalifikacje zawodowe bądź będziemy musieli zmienić stanowisko. Mogą zdarzyć się wyjazdy zawodowe. Dla osób, które posiadają swój biznes, też przepowiadane są zmiany-branży lub też zwyczajne wprowadzenie nowych udogodnień/funkcji, albo asortymentu.

Wydarzenia: 6 mieczy

Życie wyegzekwuje na nas powzięcie postanowień w ważnych zagadnieniach. Pojawi się również kilka nowych ścieżek. Karta jest oznaką wszelkiego typu podróżowania. Możliwe, że będzie trzeba opuścić granice kraju. Niekoniecznie muszą to być wyjazdy, do których życie nas zmusiło.

Związki uczuciowe: 6 mieczy

Karta pokazuje sprawę w kilku położeniach. Może zapowiadać zakończenie kłótni oraz okres spokoju, powolny progres. Jednak w tym samym czasie pokazuje na to, by prowadzić szczere konwersacje. Może symbolizować nowy początek w charakterze wspólnego zamieszkania bądź też zgoła odwrotnie – zakończenie związku, jeżeli był wyjątkowo toksyczny.

6 mieczy jako osoba

Osoba, którą napotkamy na naszej ścieżce, będzie zdawała się obca. Może być niełatwo do niej trafić, a nawet może okazać się, że wkrótce wyjeżdża. Jednakowo możemy poznać ją online. Wydaje się zamknięta, nieosiągalna. Niemożliwa do odkrycia.

Porady od karty 6 mieczy

Nie trzeba wracać do wspomnień oraz ograniczać się do tego, co było. To tylko nas blokuje. Trzeba wdrożyć coś świeżego do życia, a przekonamy się, że jesteśmy w stanie dużo z siebie wykrzesać. Nie obawiajmy się sprawdzić, jak daleko nas zabiorą potencjalnie mało użyteczne umiejętności.

zamów wróżbę jak zamówić wróżbę u mnie